
✓ Bestellingen voor 17.00 uur worden dezelfde dag verzonden!
Lausanne is een super leuk telefoon- en schoudertasje met speelse cheetah print. Dit stoere telefoontasje heeft van binnen twee identieke vakken. Dit alles wordt omhult en afgesloten met een mooie flap met magneetsluiting. Het tasje bevat genoeg ruimte voor verschillende Samsung of Iphone telefoons, maar daarnaast ook plek voor andere benodigdheden als sleutel, geld en pasjes. In de achterkant zit een net vakje met zij rits. Daarin kun je deze kostbaarheden perfect veilig bewaren. Met de prachtige speelse print is het tasje speels en maakt elke outfit af. Telefoontasje Lausanne is super om een dagje mee op pad te gaan!
Details:
Kleur: Camel panter
Materiaal: PU materiaal / Veganistisch leer
Afmeting: 13cm x 19cm
Afmeting koord: 140cm
Grote damestas Nantes is een topper met veel ruimte. De tas heeft een stans met een subtiele croco print. De damestas is voorzien van een bovenrits en heeft aan de binnenzijde een groot vak. Het grote middenvak is voorzien van verschillende kleinere compartimenten geschikt voor een mobiel / sleutels. Een prachtige ruime shopper geschikt voor vele doeleinden! De binnenkant is gevoerd met een frisse stof met streepjes. De damestas wordt geleverd met een lange schouderband en een korter hengsel.
Deze ruime damestas biedt veel gemak!
Details:
Kleur: Taupe
Materiaal: PU materiaal
Afmeting: 43cm x 31cm (bxh)
Afmeting schouderband: Verstelbaar tot 140cm
Uniek schoudertasje Altena heeft een super trendy look. Dit stoere tasje is strak uitgevoerd in frisse kleuren.
Het tasje heeft een royaal vak waarin je van alles kwijt kunt; portemonnee, sleutels, telefoon, noem het maar op! Altena is vervaardigd van een mooie kwaliteit PU. De tas wordt afgesloten met ritssluiting.
Dit stoere schoudertasje Altena wordt geleverd met een schouderband. Deze is verstelbaar tot 140cm. Het tasje is te dragen als schoudertasje, of als crossbody tasje. Altena is een ideaal tasje voor een dagje weg of avondje uit!
Details:
Kleur: Zwart
Materiaal: PU materiaal / Veganistisch leer
Afmeting: 15cm x 23cm (bxh)
Afmeting schouderband: verstelbaar tot 140cm
Super fijn telefoontasje Petten. Dit handige tasje heeft een prachtige leerlook en een unieke opvallende schouderband.
Het telefoontasje heeft een vak aan de voorkant waar perfect een telefoon in past. Het vak wordt afgesloten met een magneet. In het royale middenvak kun je daarnaast van alles kwijt; portemonnee, sleutels, telefoon, noem het maar op! Er zit een speciaal insteekvak voor pasjes in.
Dit stoere tasje Petten valt op dankzij de unieke schouderband. Deze is verstelbaar tot 140cm. Het tasje is te dragen als schoudertasje, of als crossbody tasje. Petten is een ideaal tasje voor een dagje weg of avondje uit!
Details:
Kleur: Linnen
Materiaal: Veganistisch leer / PU materiaal
Afmeting: 15cm x 20cm
Afmeting schouderband: verstelbaar tot 140cm
"Napels" is een super flexibel tasje, als crossbody- schouder- heuptasje uitgevoerd in hoogwaardige PU (kunstleer) materialen. Dit tasje heeft verschillende vakken om je eigendommen overzichtelijk te houden, zodat je je spullen niet kwijt raakt. Aan de voorkant zit een groot vak, ruim genoeg voor elke I Phone uitgevoerd met een mooie panter print. Dit damestasje heeft twee grote vakken, elk afsluitbaar met een aparte rits. Daartussen zit nog een middenvak, met magneet sluiting, waar pasjes in bewaard kunnen worden dankzij de insteekvakjes. Totaal dus vier verschillende vakken om je spullen te bewaren! Je kunt het tasje op drie manieren dragen. Als schouder- crossbody- en heuptasje dankzij de bijgeleverde schouderband en heupband.
Details schoudertas:
Kleur: Camel
Materiaal: Pu (kunstleer)
Afmeting: 22cm x 13cm
Afmeting schouderband : 140 cm
Afmeting heupband : 92 cm
De ruime Calais tas is een super fijne damestas. De grote tas is handig en makkelijk mee te nemen. De binnenzijde van deze fraaie damestas is voorzien van een voering met frisse streepjes en diverse vakken waar spullen in bewaard kunnen worden. Aan de bovenzijde zit een lange rits die het geheel afsluit. Aan de voorkant heeft de tas een opvallend en speels voorvak. Hierin is genoeg ruimte voor verschillende iphone of Samsung telefoons. De achterkant heeft een vak met rits. De tas heeft een kort hengsel voor om de schouder. Daarnaast wordt de tas geleverd met een lang hengsel zodat hij op twee manieren gebruikt kan worden, als schoudertas en crossbody tas. Deze damestas is gemaakt van hoogwaardig PU (imitatie leer) en is afgewerkt met een unieke speels patroon.
Dit grotere damestas is een fijn model om mee te nemen op reis, een weekend weg of voor dagelijks gebruik!
Details damestas:
Kleur: Zwart
Materiaal: PU Materiaal / Veganistisch leer
Afmeting: 42cm lang x 17.5cm bodem breedte x 27cm hoog
Afmeting lang hengsel: verstelbaar tot 140cm
Shopper "Egmond aan zee" is een mooie royale shopper / strandtas geschikt voor vele doeleinden, strand, shoppen en vakantie. De tas heeft een mooi speels uiterlijk en is super ruim. De bovenzijde is afsluitbaar met een rits zodat je spullen altijd veilig zijn. De binnenkant bevat een vak voor losse spullen.
Een ideale aanwinst!!!
Details shopper:
Kleur: gestreept light green, naturel
Afmeting: 50cm breed x 38cm hoog x 15cm
Egmond is een super leuk telefoon- en schoudertasje met speelse cheetah print. Dit stoere telefoontasje heeft van binnen twee identieke vakken. Dit alles wordt omhult en afgesloten met een mooie flap met magneetsluiting en 1 rits. De gesp op de voorkant geeft de tas een unieke eye-catcher. Het tasje bevat genoeg ruimte voor verschillende Samsung of Iphone telefoons, maar daarnaast ook plek voor andere benodigdheden als sleutel, geld en pasjes. Met de prachtige speelse print is het tasje speels en maakt elke outfit af. Telefoontasje Egmond is super om een dagje mee op pad te gaan!
Details:
Kleur: Taupe
Materiaal: Veganistisch leer
Afmeting: 14.5cm x 20.5cm
Afmeting koord: 140cm
De "Palma" tas is weer terug met een nieuwe look! Deze ideale damestas wordt nu geleverd met een geweven hengsel.
Deze mooie middelgrote damestas is handig en makkelijk mee te nemen. De binnenzijde van deze fraaie damestas is voorzien van een frisse streepjes voering en diverse vakken waarvan 2 afsluitbaar met rits. Aan de bovenzijde een rits om het geheel af te sluiten. Verder is er een vakje aan de achterkant van de tas die afsluitbaar is met een rits. De tas wordt geleverd met een lang hengsel en een korte geweven hengsel.
Dankzij de hengsels kan de tas op verschillende manieren gebruikt kan worden, als schoudertas of crossbody tas. De tas is gemaakt van hoogwaardig PU / veganistisch leer.
Dit poefmodel damestas is een fijn middelgroot model om mee te nemen op reis, een weekend weg of voor dagelijks gebruik!
Details damestas Palma:
Kleur: Camel
Materiaal: Veganistisch leer
Afmeting: 35cm x 25cm x 12,5 (bxhxd)
Afmeting lang hengsel: 140cm
"Queens" is een super fijn schoudertasje. Het damestasje heeft een soort fluweel stofje op de flap. Deze eyecatcher geeft de tas een klassieke maar leuke speelse look.
Dit tasje heeft verschillende vakken om je eigendommen overzichtelijk te houden. Het tasje bevat twee royale vakken, afgesloten met ritssluiting. Deze zijn perfect voor verschillende soorten telefoons; elk iPhone of Samsung model past hier in. Tussen de twee vakken, bevindt zich een speciale ruimte voor pasjes, geld en andere kostbaarheden. Deze is afgesloten met magneet. De damestas is daarnaast uitgevoerd in hoogwaardige PU (kunstleer) materialen
Het tasje is erg flexibel. Dankzij de inhoud, maar ook de manieren waarop de tas gebruikt kan worden. Zo kun je het damestasje als crossbody of schoudertasje dragen, maar daarnaast wordt het tasje geleverd met een polsbandje. Zo kun je hem ook als clutch dragen.
Nieuw bij tasje Queens is het gratis bijpassende portemonneetje. Deze krijg je gratis bij aankoop van de Queens tas.
Details:
Kleur: Licht groen
Materiaal: Veganistisch leer
Afmeting: 15 cm x 22 cm (hxb)
Lengte schouderband: Verstelbaar tot 140cm
"Grenoble" is een super fijn schoudertasje. Dit tasje is het speelse zusje van de bekende Queens. Het damestasje heeft een soort fluweel stofje met stippen op de flap. Deze eyecatcher geeft de tas een frisse look.
Dit tasje heeft verschillende vakken om je eigendommen overzichtelijk te houden. Het tasje bevat twee royale vakken, afgesloten met ritssluiting. Deze zijn perfect voor verschillende soorten telefoons; elk iPhone of Samsung model past hier in. Tussen de twee vakken, bevindt zich een speciale ruimte voor pasjes, geld en andere kostbaarheden. Deze is afgesloten met magneet. De damestas is daarnaast uitgevoerd in hoogwaardige PU (kunstleer) materialen
Het tasje is erg flexibel. Dankzij de inhoud, maar ook de manieren waarop de tas gebruikt kan worden. Zo kun je het damestasje als crossbody of schoudertasje dragen, maar daarnaast wordt het tasje geleverd met een polsbandje. Zo kun je hem ook als clutch dragen.
Queens en Grenoble zijn ideale damestasjes, toepasselijk in elke situatie.
Details:
Kleur: Naturel
Materiaal: Pu (kunstleer)
Afmeting: 15 cm x 22 cm (hxb)
Lengte schouderband: Verstelbaar tot 140cm
Jisp is een super leuk en handig telefoontasje. Dit tasje is op verschillende manieren te dragen en daarom flexibel voor elke gelegenheid. Je kunt het hengsel verstellen en het tasje dragen als crossbody-schouder tasje en heuptasje. Jisp is uitgevoerd in een mooi PU. materiaal met een lichte snake textuur. Jisp biedt een royaal vak waar een Iphone of Samsung telefoon in past. De flap is afgesloten met een magneet sluiting. Jisp heeft aan de achterkant nog een verticale rits die toegang geeft aan een vakje. Deze ruimte is ideaal om geld of pasjes veilig in te bewaren.
Details:
Kleur : Taupe
Afmetingen tasje : 12x19,5 cm
Afm hengsel : verstelbaar tot 140 cm
Shopper "Salland" is een mooie royale hand gevlochten rieten tas geschikt voor vele doeleinden, strand, shoppen en vakantie. De tas heeft een mooi speels uiterlijk en is ruim. De bovenzijde is afsluitbaar met een rits zodat je spullen altijd veilig zijn. De binnenkant bevat een vak voor losse spullen.
Een ideale aanwinst!!!
Details shopper:
Kleur: Green
Afmeting: 46cm breed x 30cm hoog x 14cm diepte
San Remo is een super leuk telefoon- en schoudertasje met speelse panter print. Dit stoere telefoontasje heeft van binnen twee identieke vakken. Dit alles wordt omhult en afgesloten met een mooie flap met magneetsluiting. De gesp op de voorkant geeft de tas een unieke eye-catcher. Het tasje bevat genoeg ruimte voor verschillende Samsung of Iphone telefoons, maar daarnaast ook plek voor andere benodigdheden als sleutel, geld en pasjes. In de achterkant zit een net vakje met zij rits. Daarin kun je deze kostbaarheden perfect veilig bewaren. Met de prachtige speelse print is het tasje speels en maakt elke outfit af. Telefoontasje San Remo is super om een dagje mee op pad te gaan!
Het San Remo tasje is perfect te combineren met het San Remo panter portemonneetje.
Details:
Kleur: Taupe panter
Materiaal: Veganistisch leer
Afmeting: 13cm x 19cm
Afmeting koord: 140cm
Grote zachte Teddy damestas / shopper Mindat. Mindat is de wintertopper van de I'm Dutch collectie! Deze ruime damestas biedt veel gemak. De leuke tas is voorzien van een bovenrits en heeft aan de binnenzijde een groot vak afgesloten met rits en een kleiner vakje geschikt voor een mobiel / sleutels. Een prachtige ruime shopper geschikt voor vele doeleinden!
Details:
Kleur: Camel
Materiaal: Fabric
Afmeting: 43cm x 31cm (bxh)
"Delft" een mooi ruim dubbel heuptasje, schoudertasje, crossbodytasje, word geleverd met twee banden n.l. een schouderband en een heupband. De dubbele vakken zijn apart afsluitbaar met rits. Tussen de twee vakken is nog een ruimte waar je veilig een aantal pasjes in kunt opbergen, afgesloten met een magneetsluiting. Aan de voorzijde zit een royaal vak afsluitbaar met een rits waar je met groot gemak een i-phone / Samsung / smartphone veilig in kunt opbergen, dit vak is voorzien van een prachtige panter print. Het gehele tasje kun je afsluiten met een mooie, royale en veilige flap voorzien van twee magneetsluitingen.
Details:
Kleur: Grijs
Materiaal: Pu
Afmeting: 22cm x 13cm
Afmeting hengsel: 140cm
Afmeting heupband: 90cm.
Damestas Lyon is weer terug in een nieuw jasje! Lyon is een fijne damestas, geschikt voor vele doeleinden. De grote tas heeft een ruime inhoud, gevoerd met een streeppatroon. De tas wordt afgesloten met een rits en er zijn verschillende compartimenten aanwezig in de binnenkant van de tas voor het overzichtelijk bewaren van je spullen. Zo is er een vakje voor verschillende Iphone of Samsung telefoons, en een vak voor kleine items zoals geld en pasjes. Ook heeft de tas genoeg ruimte voor een tablet of laptop. Deze fraaie tas kun je als schoudertas of shopper dragen dankzij de twee bijgeleverde (korte en lange) hengsels.
Deze nonchalante damestas Lissabon is alles wat je nodig hebt!
Details:
Kleur: Antraciet
Materiaal: PU materiaal / Veganistisch leer
Afmeting: 37cm hoog x 31 cm breed
Afmeting lang hengsel: Verstelbaar tot 130cm