- Aanbieding!
- -€ 2,00
- € 2,00 korting

Bestellingen voor 16.00 uur worden dezelfde dag verzonden!
OLP4715
EAN: 8720882404049"Kobe" is een super handig kleine portemonneetje van I'm Dutch.
Het portemonneetje heeft één midden vakje, afsluitbaar met rits. Deze biedt een fijne veilige ruimte voor geld, pasjes of een sleutel. Ook op de achterkant is een vakje aanwezig, afsluitbaar met rits. Het portemonneetje wordt geleverd met polsbandje, ideaal om mee te nemen op pad!
Details:
Kleur: Stone
Materiaal: Pu
Afmeting: 10.5cm x 14cm
Maak kennis met de Nant tas in de ImDutch collectie,
Deze tas beschikt over twee verstelbare schouderbanden, waardoor je de draaglengte naar wens kunt aanpassen voor optimaal comfort. De bovenzijde sluit met een rits, wat zorgt voor extra veiligheid van je persoonlijke bezittingen.
Binnenin de Nant tas vind je een handig ritsvak en twee aparte vakken, perfect voor het organiseren van kleinere items zoals je sleutels, telefoon of portemonnee. Deze indeling helpt je om al je benodigdheden overzichtelijk en gemakkelijk toegankelijk te houden.
Details:
Kleur: Naturel
Materiaal: PU Materiaal Veganistisch leer
Afmeting: 22 cm hoogte x 26 cm breedte x 12cm dikte
Afmeting lang hengsel: Verstelbaar tot 130cm
Ontdek de Dijon tas, een stijlvolle en veelzijdige toevoeging aan je collectie.
De bovenzijde sluit veilig met een magneet, waardoor je persoonlijke bezittingen goed beschermd zijn. Binnenin de Dijon tas vind je een handig ritsvak en twee aparte vakken, ideaal voor het organiseren van kleinere items zoals je sleutels, telefoon of portemonnee. Deze indeling zorgt ervoor dat al je benodigdheden overzichtelijk en gemakkelijk toegankelijk blijven.
Met zijn eigentijdse en verfijnde ontwerp is de Dijon tas een perfecte keuze voor zowel je dagelijkse avonturen als voor speciale gelegenheden.
Details damestas:
Kleur: Bruin
Materiaal: PU materiaal / Veganistisch leer
Afmeting: 26 cm x 42 cm x 14cm
schoudertas | verstelbare schouderband | schouderband | Handtas | modetrends
"Estelle" is weer een nieuw prachtig staand model portemonnee en telefoontasje in de I'm Dutch collectie. Estelle is een klein en fijn tasje voor het opbergen van je telefoon, pasjes, geld en andere waardevolle bezittingen. De stijlvolle portemonnee biedt bovendien ruimte voor een Samsung en iPhone telefoon. Controleer wel even de afmetingen. Je kunt je telefoon kwijt in het ruime middenvak of in het voorvak onder de flap. De flap van het voorvak wordt met een unieke draaisluiting afgesloten en biedt een veilige, maar toegankelijke plek voor je telefoon. De portemonnee wordt geleverd met twee verschillende schouderbanden, een vrolijke brede geweven band en een smallere effen schouderband en een klein rond portemonneetje. De portemonnee / telefoontas is uitgevoerd in een hoge kwaliteit PU materiaal.
Estelle is een super handig portemonnee en telefoontasje om mee op pad te gaan!
In het voorvak passen telefoons van maximaal 16 x 8,5 cm
Details:
Kleur: Camel
Materiaal: Veganistisch leer / PU
Afmeting: 20,5 cm × 10,5 cm
Afmeting schouderband: verstelbaar tot 130 cm
portemonnee | telefoontasje| schouderband| verstelbaar| minibag | klein tasje | wallet | phonebag
Deze fijne vierkante sjaal Latina is een heerlijke zachte sjaal. De unieke print geeft de sjaal een speelse en hippe look aan je outfit. Perfect voor de aanstaande zomer periode!
Details:
Kleur: Donkerblauw grijs met print
Materiaal: Polyester
Afmeting: 140cm X 140cm
Maak kennis met de nieuwste aanwinst in onze collectie: de "Lieve" sjaal!
Deze Langwerpige sjaal is een ware blikvanger met zijn speelse design, waardoor je een vleugje glamour toevoegt aan elke outfit. Met zijn sjieke uitstraling is het een geweldige aanwinst voor je sjaal collectie
De "Lieve" sjaal heeft een lus, waarmee je moeiteloos verschillende stijlen kunt creëren. Draag hem als een sjaal voor een trendy look of wikkel hem om als een luxe omslagdoek voor extra warmte en elegantie.
Laat de "Lieve" sjaal jouw geheime wapen worden om te schitteren in stijl. Ontdek hem nu in onze webshop en voeg dit prachtige accessoire toe aan je collectie!
Sjaal Details
Kleur: Zwart
Materiaal: Polyester
Afmeting: 188 X 70 cm
sjaal | scarf | sjaalmode | winter2024 | sjaaltrends | modeaccessoires | wintermode | omslagsjaal | winteressentials | sjaalseizoen | wintermode
"Vigo" is een fijn en handig klein portemonneetje van I'm Dutch. Dit fijne portemonneetje bevat twee vakken. Eén daarvan is de klassieke portemonnee met knip met zilveren afwerking. Ideaal om je kleingeld in te bewaren! Het tweede vak zit er naast en is afsluitbaar met rits, met genoeg ruimte voor pasjes en andere kleine spulletjes. De Vigo is uitgevoerd in een fantastisch mooi PU (kunstleer) materiaal. Vigo is super handig om mee te nemen!
Details portemonnee:
Kleur: Brons
Materiaal: PU
Afmeting: 10 cm x 7 cm x 5 cm (bxhxd)
Deze fijne vierkante sjaal Napels is een heerlijke sjaal met een elastiekje om de sjaal perfect in model te houden, ongeacht hoe je hem draagt. Perfect voor de aanstaande zomer periode!
Details:
Kleur: Stone
Materiaal: Polyester
Afmeting: 65cm X 65cm
'Ruigoord' is een nieuw crossbody tasje van I'm Dutch, ideaal voor verschillende doeleinden, uitje, festival of andere gezellige activiteiten.
Het tasje bevat een vak gesloten door een rits met genoeg ruimte voor iedere soort mobiele telefoon, maar daarnaast ook plek voor andere benodigdheden als sleutel, brillenkoker, geld en pasjes. Ook aan de voorkant van de tas zit nog een extra afsluitbaar vakje met een rits. Aan de achterkant zit nog een handig vakje afsluitbaar met een drukmagneet.
Details:
Kleur: Champagne
Materiaal: PU materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting: 20cm X 14cm (hxb)
Afmetingen hengsel: Verstelbaar tot maximaal 130cm
Nieuw in de I'm Dutch collectie: 'Puck'.
Ontdek de perfecte balans tussen mode en functionaliteit met ons trendy telefoonkoord - een absolute must-have voor dit seizoen. Raak nooit meer je telefoon kwijt met onze prachtige universele telefoonketting. Met een stevige bevestiging blijft jouw telefoon veilig om je nek hangen, zodat je altijd gemakkelijk toegang hebt tot je device. Deze ketting bevestig je simpel tussen jouw smartphone en telefoonhoesje. Uiteraard is ook deze parel verkrijgbaar in verschillende stijlvolle kleurendesigns die perfect bij jouw look en smaak passen. Geniet van het ultieme gemak en geef jouw telefoon een trendy upgrade met ons telefoonkoord.
In lengte verstelbaar tot 75cm - Incl. bevestiging (het kaartje)
phonechain | telefoonkoord | telefoonhengsel | telefoonketting | mobile cord | smartphoneketting
Betoverende Winterstijl: Ontdek nu onze trendy winterhaarband "Salado"
Warmte en stijl gaan hand in hand terwijl je de kou trotseert. Heerlijk zacht en verkrijgbaar in vele verschillende en frisse winterse kleuren en tevens zeer fraai om te combineren met de Alesund sjaal en de "Makalu" wanten.
Details haarband:
Kleur: Grijs
Materiaal: Acryl
Haarband| hoofdband| warmentrendy| | haartrends | haaraccessoires | wintermode | modemusthaves| winteressentials | winterseizoen | winterhaarband
Fontana een nieuwe, veelzijdige schoudertas van I'm Dutch. De tas heeft een rechte, toch organische vorm en is ideaal om als schoudertas te dragen, maar kan ook fungeren als fijne crossbodytas.
De tas is gemaakt van hoogwaardig veganistisch leer en heeft van binnen één royaal vak waar je al je eigendommen in kunt bewaren. Het tasje bevat genoeg ruimte voor een Samsung of Iphone telefoon, maar daarnaast ook plek voor andere benodigdheden als sleutel, geld en pasjes.
Deze fijne I'm Dutch tas wordt geleverd met twee verstelbare schouderbanden. Een stijlvolle bag-strap / geweven schouderband en een effen schouderband.
Details:
Kleur: Blauw
Materiaal: PU materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting: 26cm x 12cm x 8cm
Afmetingen hengsel: Verstelbaar tot maximaal 130cm
schoudertas | handtas | schouderband | crossbodytas | handbag | bagstrap | shoulderstrap | verstelbaar
Deze fijne rechthoekige sjaal Cape Town is een heerlijke sjaal met een prachtig vegan-leather bandje om de sjaal perfect in model te houden, ongeacht hoe je hem draagt. Met zijn mooie panter patroon is hij perfect voor de aanstaande zomer periode!
Details:
Kleur: Roze
Materiaal: Polyester
Afmeting: 205cm X 68cm
Richmond is een stoere crossbody tas van I'm Dutch, en is ideaal om als crossbody te dragen.
De tas is gemaakt van hoogwaardig PU materiaal. De crossbody heeft van binnen één royaal vak waar je al je eigendommen in kunt bewaren. Het tasje bevat genoeg ruimte voor een Samsung of Iphone telefoon, maar daarnaast ook plek voor andere benodigdheden als sleutel, geld en pasjes. Richmond heeft aan de achterkant nog een extra klein vakje met rits.
Deze fijne I'mDutch crossbody tas wordt geleverd met twee verstelbare schouderbanden.
Details:
Kleur: Groen
Materiaal: Polyester
Afmeting:32cm x 18cm x 8cm
Afmetingen hengsel: Verstelbaar tot maximaal 130cm
*nieuwsbrief-su
Soest is een stylisch telefoontasje van fijn formaat om overal mee naar toe te nemen. Dit telefoontasje bestaat uit een vak waar iedere soort mobiele telefoon goed in past. Het hoofdvak wordt afgesloten door een envelopflap met magneetsluiting. De geweven schouderband / bag strap geeft dit stylische tasje een unieke look. Aan de achterkant van het tasje zit een klein vakje afgesloten met rits. De perfecte manier om kleine kostbaarheden veilig te bewaren bewaren.
Kortom: onze topper 'Soest is een perfect tasje voor iedere gelegenheid!
Details:
Kleur: Rose gold
Materiaal: PU materiaal / Veganistisch leer
Afmeting: 12cm x 19,5cm
Afmeting koord: Verstelbaar tot 140cm
Ontdek de betoverende "Dalfsen" damesportemonnee, een eigentijds en stijlvol juweel dat fonkelnieuw is in de I'm Dutch collectie.
Deze modieuze middelgrote portemonnee wordt geleverd met een afneembaar polsbandje. 'Dalfsen' is vervaardigd uit hoogwaardig veganistisch leer en straalt pure elegantie uit met zijn gestroomlijnde en tijdloze ontwerp in een prachtige effen kleur.
De binnenkant van 'Dalfsen' is doordacht ontworpen met een royaal vak voor je briefgeld en zes handige vakjes voor je pasjes. Daarnaast is er aan de bovenkant een ritsvak voor je kleingeld, waardoor je al je waardevolle spullen overzichtelijk kunt organiseren. Deze prachtige portemonnee combineert niet alleen functionaliteit, maar voegt tevens een vleugje modieuze flair toe aan je accessoireverzameling.
Details:
Upgrade je accessoiregame met 'Dalfsen' en geef jezelf de ultieme stijlvolle touch dit seizoen. Bestel hem nu en laat jezelf stralen.
"Celeste" is weer nieuw model portemonnee en telefoontasje in de I'm Dutch collectie. Celeste is een modieus tasje voor het opbergen van je telefoon, pasjes, geld en andere waardevolle bezittingen. Deze stijlvolle I'm Dutch portemonnee biedt bovendien ruimte voor elke telefoon. Je kunt je telefoon kwijt in één van de twee vakken onder de flap. Deze flap wordt met een zeer fraaie metalen draai sluiting afgesloten. De portemonnee wordt geleverd met een schouderband. Dit portemonnee- / telefoontasje is gemaakt van veganistisch leer.
Celeste is een super handig portemonnee en telefoontasje om mee op pad te gaan!
Details:
Kleur: Camel
Materiaal: Veganistisch leer / PU
Afmeting: 20x12 cm.
Afmeting schouderband: 130 cm.