
Bestellingen voor 16.00 uur worden dezelfde dag verzonden!
OCH15752
EAN: 8721206605203
Maak je outfit compleet met de nieuwste collectie gouden broches van ImDutch! Deze verfijnde accessoires voegen direct een vleugje elegantie en persoonlijkheid toe aan je look. Van gedetailleerde vlinders en bijen tot speelse zonnestralen en een klassieke camera met parelaccent – elke broche vertelt zijn eigen verhaal.
Perfect om te dragen op een blazer, sjaal of tas, en ideaal om te mixen en matchen
Damestas 'Castel' is een nieuw dubbel tasje van het merk I'm Dutch. De glanzende textuur en de opvallende brede schouderband van de Castel geven het damestasje een unieke look.
Castel is te dragen als schoudertas of crossbody tasje. De I'm Dutch damestas wordt geleverd inclusief brede geweven schouderband en is verkrijgbaar in diverse kleuren. Naast de opvallende schouderband, zit er ook een tweede dunne effen schouderband bij de tas. De twee ruime, met rits afsluitbare vakken zijn ideaal om je mobiel in te doen, of andere waardevolle eigendommen. Een handig middenvak biedt een veilige plek voor pasjes en bevat insteekvakjes. Het verstopte middenvak is voorzien van een magneetsluiting zodat je bezittingen extra veilig zijn.
Details damestas:
Kleur: Naturel
Materiaal: PU materiaal / Veganistisch leer
Afmeting: 22 cm x 14 cm
Afmeting schouderbanden: verstelbaar tot 130cm
schoudertas | schoudertasje | veganleather | tassentrends | hippetas | trendytas | modetrends | verstelbare schouderband | mix&match | imdutch |
Upgrade je stijl met ons modieuze schoudertasje 'Tyler'! Dit trendy accessoire voegt een vleugje elegantie toe aan elke outfit. Dit stoere telefoontasje heeft twee vakken die met een rits afzonderlijk worden afgesloten. Het tasje bevat genoeg ruimte voor ieder merk mobiele telefoon, maar heeft daarnaast ook plek voor andere benodigdheden zoals sleutels, geld en pasjes. De Tyler wordt geleverd met twee schouderbanden; een effen smalle band, en een geweven brede schouderband / bagstrap. Zo kun je zelf kiezen welke band het beste bij je outfit past!
Telefoontasje Tyler is super om een dagje mee op pad te gaan!
Details:
Kleur: Groen
Materiaal: PU Materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting: 14.5cm x 20.5cm
Afmeting schouderbanden: verstelbaar tot 130 cm
telefoontasje | schoudertasje| smartphonemode| modeaccessoires | imdutch | modetrend |
Deze fijne vierkante sjaal Santiago is een heerlijke sjaal met een lus om de sjaal perfect in model te houden, ongeacht hoe je hem draagt. Perfect voor de aanstaande zomer periode!
Details:
Kleur: Zwart
Materiaal: Polyester
Afmeting: 110cm X 110cm
"Osaka" is weer nieuw model portemonnee en telefoontasje in de I'm Dutch collectie. Osaka is een klein en fijn tasje voor het opbergen van je telefoon, pasjes, geld en andere waardevolle bezittingen. Deze stijlvolle I'm Dutch portemonnee biedt bovendien ruimte voor elke telefoon. Je kunt je telefoon kwijt in één van de twee voorvakken onder de flap. Deze flap wordt met magneet afgesloten met een druk magneet. De portemonnee wordt geleverd met twee verschillende schouderbanden maar is ook als clutch de dragen . Dit portemonnee- / telefoontasje is gemaakt van veganistisch leer.
Osaka is een super handig portemonnee en telefoontasje om mee op pad te gaan!
Details:
Kleur: Naturel
Materiaal: Veganistisch leer / PU
Afmeting: 20 x 13 cm
Afmeting schouderbanden: 130cm
De Barletta damessjaal is een must-have voor elke garderobe! Deze zachte sjaal voegt een stijlvolle en verfijnde touch toe aan je outfit. Met de elegante leaf print en de charmante kwastjes, is de Barletta sjaal een prachtige aanvulling die je look opfrist.
Deze luchtige en moderne sjaal is ideaal voor dagelijks gebruik, of je nu een casual uitstraling wilt creëren of een extra accent aan je outfit wilt toevoegen. Barletta wordt geleverd met een handige magneet, speciaal ontworpen voor deze sjaal, zodat je hem eenvoudig en comfortabel kunt bevestigen.
Voeg de Barletta sjaal van I'm Dutch toe aan je collectie en geniet van zijn veelzijdigheid en stijl!
Details
Kleur: Naturel
Materiaal: Acryl met polyester
Afmetingen: 70x 180 cm
Deze fijne rechthoekige sjaal Cape Town is een heerlijke sjaal met een prachtig vegan-leather bandje om de sjaal perfect in model te houden, ongeacht hoe je hem draagt. Met zijn mooie panter patroon is hij perfect voor de aanstaande zomer periode!
Details:
Kleur: Roze
Materiaal: Viscose
Afmeting: 205cm X 68cm
Kingston is een fijne crossbody tas van I'm Dutch, ideaal voor verschillende doeleinden. De tas heeft de vorm van een heuptasje, maar is door de grootte beter geschikt om crossbody te dragen.
De tas is gemaakt van een hoogwaardig PU materiaal. De grote crossbody tas heeft van binnen één royaal vak waar je al je eigendommen in kunt bewaren. Het tasje bevat genoeg ruimte voor een Samsung of Iphone telefoon, maar daarnaast ook plek voor andere benodigdheden als sleutel, geld en pasjes. De Kingston heeft aan de achterkant nog een extra klein vakje met rits.
Deze fijne I'm Dutch crossbody tas wordt geleverd met twee verstelbare schouderbanden. Je kunt kiezen tussen een brede geweven band, of een dunne effen klassieke band. Je kunt de tas crossbody aan de voorkant, of op je rug dragen. Crossbody tas Kingston is ideaal voor het bewaren van je spullen!
Details:
Kleur: Silver
Materiaal: PU materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting:28cm bij 17cm
Afmetingen hengsel: Verstelbaar tot maximaal 130cm
Maak je outfit compleet met de nieuwste collectie gouden broches van ImDutch! Deze verfijnde accessoires voegen direct een vleugje elegantie en persoonlijkheid toe aan je look. Van gedetailleerde vlinders en bijen tot speelse zonnestralen en een klassieke camera met parelaccent – elke broche vertelt zijn eigen verhaal.
Perfect om te dragen op een blazer, sjaal of tas, en ideaal om te mixen en matchen
Damestas 'New York - Toronto' is een combinatie van twee toppers. Dit model is extreem multifunctioneel. Je kunt de damestas dragen als clutch, schoudertas of crossbody tas. De New York - Toronto wordt namelijk geleverd met een mooie geweven schouderband, een polsbandje en verstelbare schouderband. De banden geven tas een leuke functionele look die bij iedere gelegenheid past!
De tas heeft twee ruime vakken die met rits zijn af te sluiten. De vakken zijn geschikt voor mobiel of andere waardevolle spullen. Tussen de twee royale vakken, zit nog een extra vakje verstopt. Deze is op zichzelf af te sluiten met rits. Perfect voor geld, of kostbare eigendommen! De overkoepelende rits is voorzien van een lipje met logo en magneetsluiting waardoor dit tasje extra veilig vergrendeld is.
New York - Toronto is het ideale damestasje van I'm Dutch!
Details damestas:
Kleur: Camel
Materiaal: Imitatie leer (PU)
Afmeting: 21cm x 14cm
Afmeting schouderband: 130cm
schoudertasje | handbag| tripplebag | handtas| schouderband| bagstrap| verstelbaar| printje |
Super fijn telefoontasje Groet is een handige tasje van I'm Dutch heeft een prachtige look en een unieke opvallende schouderband.
Het telefoontasje heeft een vak aan de voorkant waar perfect een telefoon in past. Het vak wordt afgesloten met een magneet. In het royale middenvak kun je daarnaast van alles kwijt; portemonnee, sleutels, telefoon, noem het maar op! Tenslotte zit er aan de achterkant een vak met rits waar je pasjes en andere kostbaarheden in kwijt kunt.
Dit stoere tasje Groet valt op dankzij de unieke schouderband. Is deze niks voor jou? Geen probleem, de tas wordt ook geleverd met een smallere effen schouderband. Omwisselen tussen de twee banden is zo gedaan. Beide banden zijn verstelbaar tot 130cm. Het tasje is te dragen als schoudertasje, of als crossbody tasje.
Details:
Kleur: Zwart
Materiaal: PU materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting: 15cm x 20cm
Afmeting schouderband: verstelbaar tot 130cm
Deze fijne vierkante sjaal Napels is een heerlijke sjaal met een elastiekje om de sjaal perfect in model te houden, ongeacht hoe je hem draagt. Perfect voor de aanstaande zomer periode!
Details:
Kleur: Sand
Materiaal: Polyester
Afmeting: 65cm X 65cm
*festival
De Fresno hoed uit de I'm Dutch collectie is een veelzijdige accessoire die eenvoudig bij verschillende outfits past.
Gemaakt van velours en voorzien van een subtiele print rondom de rand, biedt Fresno een stijlvolle aanvulling op je garderobe. Of je nu voor een casual of nette look gaat, deze hoed voegt nét dat beetje extra toe zonder al te veel op te vallen.
De Fresno hoed is een praktische keuze die bij elke gelegenheid gedragen kan worden.
Details:
- Kleur: Zwart
- Materiaal: Polyester
- Maat: One size fits all
Kies voor 'Fresno' en geef je stijl een instant upgrade. Bestel vandaag nog en laat jezelf stralen!
*nieuwsbrief-b *nieuwsbrief-c
Laat ons je voorstellen aan onze winterfavoriet, de "Saalbach," die ook dit jaar weer schittert!
Dit seizoen heeft de "Saalbach" een stijlvolle upgrade gekregen met een prachtig vegan-leather bandje om de sjaal perfect in model te houden, ongeacht hoe je hem draagt. Of je nu kiest voor een nonchalante look of jezelf extra goed wilt inpakken op de ijskoude dagen, dit detail zorgt ervoor dat de sjaal altijd op zijn plek blijft.
Met zijn royale afmetingen houdt de "Saalbach" je de hele winter warm en gezellig. Dus laat de kou maar komen en omarm de winter in stijl met de vernieuwde "Saalbach" sjaal!
Sjaal Details:
Kleur: Sand
Materiaal: Acryl
Afmeting: 250 x 65 cm
sjaal | scarf | sjaalmode | winter2024 | sjaaltrends | modeaccessoires | wintermode | omslagsjaal | winteressentials | sjaalseizoen | wintermode
De moderne en stijlvolle damesportemonnee Berlijn is een gloednieuw model in de I'm Dutch collectie.
Deze modieuze portemonnee wordt geleverd met een afneembare pols- en schouderband. Berlijn is uitgevoerd in hoogwaardig veganistisch leer en voorzien van een strak design in een effen kleur. De portemonnee bevat een ruim voorvak, perfect geschikt voor allerlei soorten mobiele telefoons (let op de afmetingen voor aankoop).
Indeling binnenzijde: 3 grote vakken, een vakje met rits voor kleingeld en diverse insteekvakjes voor pasjes. Deze portemonnee is een praktische en stijlvolle aanwinst voor je accessoires.
In het voorvak passen telefoons van maximaal 16,5 x 8,5 cm.
Details:
Kleur: Naturel
Materiaal: Veganistisch leer
Afmeting: 20cm x 10cm x 5cm
Afmetingen van het voorvak: 17cm x 8cm
portemonnee | telefoontasje| schouderband| verstelbaar| minibag | klein tasje | wallet | phonebag
Tasje "Brussel" is een fijn multifunctioneel crossbody en schoudertasje. De damestas biedt veel ruimte voor al je eigendommen. De crossbody tas heeft twee grote vakken.
Aan de voorzijde zit een royaal vak waar je je Samsung of iphone telefoon in kwijt kunt. De voorkant is uitgevoerd in een natuurlijke croco print. De twee grote vakken zijn afsluitbaar met voor elk vak een aparte rits, het middenvak is daarnaast voorzien van insteekvakjes voor pasjes en afsluitbaar met een magneetsluiting. Ideaal voor je pasjes en papiergeld! Het tasje is uitgevoerd in hoogwaardig PU (kunstleer) materiaal. De schoudertas wordt geleverd met twee schouderbanden: een PU schouderband en een geweven brede schouderband. Je kunt dit tasje multifunctioneel gebruiken. Je kunt deze crossbody en over de schouder dragen dankzij de verstelbare schouderband.
Brussel is een klassiek en tijdloos tasje!
Details:
Kleur: Licht grijs
Materiaal: Pu (kunstleer)
Afmeting: 22cm x 15cm
Afmeting schouderband 130cm