
Bestellingen voor 16.00 uur worden dezelfde dag verzonden!
OLSJ12878
EAN: 8720168385451Laat ons je voorstellen aan onze winterfavoriet, de "Saalbach," die ook dit jaar weer schittert!
Dit seizoen heeft de "Saalbach" een stijlvolle upgrade gekregen met een prachtig vegan-leather bandje om de sjaal perfect in model te houden, ongeacht hoe je hem draagt. Of je nu kiest voor een nonchalante look of jezelf extra goed wilt inpakken op de ijskoude dagen, dit detail zorgt ervoor dat de sjaal altijd op zijn plek blijft. Met zijn royale afmetingen houdt de "Saalbach" je de hele winter warm en gezellig. Dus laat de kou maar komen en omarm de winter in stijl met de vernieuwde "Saalbach" sjaal!
Saalbach is ook leuk te combineren met de Salzburg haarband
Sjaal Details:
Kleur: Jeans
Materiaal: Acryl
Afmeting: 250 x 65 cm
sjaal | scarf | sjaalmode | winter2024 | sjaaltrends | modeaccessoires | wintermode | omslagsjaal | winteressentials | sjaalseizoen | wintermode
‘Nancy’ is een super leuk telefoon- en schoudertasje met een mooi speels patroon. Dit stoere telefoontasje heeft van binnen twee identieke vakken, waarvan één vak afsluitbaar met rits. Dit alles wordt omhult en afgesloten met een mooie flap met magneetsluiting en siergesp. Het tasje bevat genoeg ruimte voor een mobiele telefoon, maar daarnaast ook plek voor andere benodigdheden als sleutel, geld en pasjes. Met de prachtige speelse print is het tasje opvallend en maakt elke outfit af. 'Nancy' van I'm Dutch is super om een dagje mee op pad te gaan!
'Nancy’ wordt geleverd met twee schouderbanden; een effen smalle band, en een geweven brede band. Zo kun je zelf kiezen welke band het beste bij je outfit past!
Details:
Kleur: Camel
Materiaal: PU materiaal / Veganistisch leer
Afmeting: 14.5cm x 20.5cm
Afmeting koord: Verstelbaar tot 130cm
telefoontasje | crossbodytasje| smartphonemode| modeaccessoires | imdutch | modetrend |
San Lorenzo damestas is gemaakt van een hoogwaardig PU (veganistisch) leer.
Een beetje stoere tas met een mooie geweven schouderband / bagstrap. De binnenzijde van deze damestas is voorzien van 3 vakken waarvan 1 afsluitbaar met een rits. Aan de bovenkant zit een rits om de royale inhoud van de tas af te sluiten. Verder zit er nog een klein portemonneetje aan de schouderband vast voor bijvoorbeeld wat muntgeld.
Deze I'm Dutch schoudertas is een fraaie en welkome aanvulling van je tassencollectie!
Details tas:
Kleur: Licht grijs
Materiaal: PU Veganistisch leer
Afmeting: 40cm x 32cm (bxh)
Afmeting lang hengsel: 130cm
Afmeting Portemonneetje 16cm x 9,5 cm (bxh)
Ontdek de Pleum armband in goudkleur, subtiel versierd met parel. Deze stijlvolle armband biedt een verfijnde en elegante uitstraling, ideaal om je outfit een beetje extra flair te geven. Het eenvoudige ontwerp met een gouden afwerking maakt Pleum een veelzijdig accessoire dat gemakkelijk te combineren is met elke look.
Armband Details:
Kleur: Brons
Materiaal: Alloy
Maat: 19 cm
*nieuwsbrief-a *nieuwsbrief-b *Valentijn
Stoere geweven armband voor heren. Verras je vriend/man met deze stoere armband!
Armband Details:
Kleur: Colorful
Maat: one size
Stoere leren armband voor mannen. De stijlvolle armband is van hoge kwaliteit leer materiaal gemaakt. De armband bevat 5 unieke leren bandjes, allen samen gehouden dankzij het sluitingssysteem. Deze heren armband heeft een nette zilverkleurige afwerking. Heel handig aan de mannen armband is dat hij verstelbaar is. Het losse blokje kan er tussenuit geschoven worden, waardoor de armband om zowel brede als dunne polsen past! Zie foto 2 voor het verlengstukje. Verras je vriend/man met deze stoere armband!
Kleur: Bruin
Materiaal: Leer
Lengte: 21,5 cm, met extra stukje 23 cm
Breedte: 1,5 cm
Weg met die saaie elastiekjes, deze elastiekjes geven fleur aan je outfit! Dankzij het elastiek handig te gebruiken voor een staart, pony of andere hair-do. Een must have deze zomer!!!
Details:
Kleur: Zilver
Materiaal: TPU
Upgrade je stijl met ons modieuze schoudertasje 'Mason'! Dit trendy accessoire voegt een vleugje elegantie toe aan elke outfit. Dit stoere telefoontasje heeft twee vakken die met een rits afzonderlijk worden afgesloten. Het tasje bevat genoeg ruimte voor ieder merk mobiele telefoon, maar heeft daarnaast ook plek voor andere benodigdheden zoals sleutels, geld en pasjes. Dit tasje wordt geleverd met twee schouderbanden; een effen smalle band, en een geweven brede schouderband / bagstrap. Zo kun je zelf kiezen welke band het beste bij je outfit past!
Telefoontasje Mason is super om een dagje mee op pad te gaan!
Details:
Kleur: Brons
Materiaal: PU Materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting: 14.5cm x 20.5cm
Afmeting schouderbanden: verstelbaar tot 130 cm
telefoontasje | schoudertasje| smartphonemode| modeaccessoires | imdutch | modetrend |
Stijlvolle schoudertas crossbody Naarden van I'm Dutch. Deze handige damestas heeft twee ruime vakken met rits. Tussen deze twee vakken zit een fijn extra vak met met insteekvakjes om diverse pasjes veilig in op te bergen. Het royale voorvak wordt afgesloten met een magneetsluiting en biedt voldoende ruimte voor een iPhone of Samsung telefoon. De damestas kan gebruikt worden als schoudertas of crossbody tasje. De Naarden wordt geleverd met twee verstelbare schouderbanden. Een dunne effen variant en een brede geweven schouderband.
Details schoudertas:
Kleur: Camel
Materiaal: Imitatie leer (PU)
Afmeting: 21cm x 14cm
Afmeting schouderbanden: verstelbaar tot 130cm
Ontdek de elegante Reims hand-/schoudertas,
De tas is voorzien van een handig kort handvat aan de bovenkant, evenals een afneembare en verstelbare schouderriem met een uniek patroon, waardoor je deze tas op verschillende manieren kunt dragen - als handtas, crossbody of over de schouder.
De voorflap sluit veilig met een magneetsluiting, zodat je persoonlijke bezittingen goed beschermd zijn. Binnenin vind je meerdere compartimenten, waaronder een ruim hoofdvak en een apart ritsvak, ideaal voor het organiseren van kleinere items zoals je sleutels, portemonnee of telefoon.
Deze damestas is een fijn middelgroot model om mee te nemen op reis, een weekend weg of voor dagelijks gebruik!
Details damestas:
Kleur: Naturel
Materiaal: Veganistisch leer
Afmeting: 26cm x 27cm x 9cm (bxhxd)
Afmeting lang schouderband: 130cm
schoudertas | tassentrends | veganleather | damestas | theperfectbag | imdutch | modetrends
*nieuwsbrief-f
De Galera hoed uit de I'm Dutch collectie is een veelzijdige accessoire die eenvoudig bij verschillende outfits past.
Gemaakt van velours en voorzien van een subtiele print rondom de rand, biedt Galera een stijlvolle aanvulling op je garderobe. Of je nu voor een casual of nette look gaat, deze hoed voegt nét dat beetje extra toe zonder al te veel op te vallen. Mocht je toch wel een beetje willen opvallen hebben we ook nog een champagne variant "De mantilla hoed".
De Galera hoed is een praktische keuze die bij elke gelegenheid gedragen kan worden.
Details:
- Kleur: Camel
- Materiaal: Polyester & katoen
- Maat: One size fits all
Kies voor 'Galera' en geef je stijl een instant upgrade. Bestel vandaag nog en laat jezelf stralen!
Maak je outfit compleet met de nieuwste collectie gouden broches van ImDutch! Deze verfijnde accessoires voegen direct een vleugje elegantie en persoonlijkheid toe aan je look. Van gedetailleerde vlinders en bijen tot speelse zonnestralen en een klassieke camera met parelaccent – elke broche vertelt zijn eigen verhaal.
Perfect om te dragen op een blazer, sjaal of tas, en ideaal om te mixen en matchen
Ontdek Ottowa, onze warme, gevoerde gebreide haarband. Mix en match deze haarband moeiteloos met onze 'Iceland' sjaal, 'Edmonton' wanten en 'Alberta' mutsen voor een onweerstaanbaar stijlvolle winterlook. Blijf deze winter warm en modieus!
Details haarband:
Kleur: Donker groen
Materiaal: Acryl
Maak je outfit compleet met de nieuwste collectie gouden broches van ImDutch! Deze verfijnde accessoires voegen direct een vleugje elegantie en persoonlijkheid toe aan je look. Van gedetailleerde vlinders en bijen tot speelse zonnestralen en een klassieke camera met parelaccent – elke broche vertelt zijn eigen verhaal.
Perfect om te dragen op een blazer, sjaal of tas, en ideaal om te mixen en matchen
'Columbia' is nieuw in de I'm Dutch collectie. Een fijne crossbody tas in een praktisch formaat en ideaal voor verschillende doeleinden. De tas is gemaakt van hoogwaardig PU materiaal.
De crossbody tas heeft van binnen één royaal vak waar je al je eigendommen in kunt bewaren. Het tasje bevat genoeg ruimte voor ieder type telefoon, maar daarnaast ook plek voor andere benodigdheden als sleutels, geld en pasjes.
Deze fijne I'm Dutch crossbody tas Columbia wordt geleverd met twee verstelbare schouderbanden. Je kunt kiezen tussen een brede geweven band / bag strap, of een effen schouderband.
Details:
Kleur: Blauw
Materiaal: PU materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting:27.5cm bij 24cm
"Ushuaia' is een super handig kleine portemonneetje in onze nieuwe I'm Dutch-collectie!
Het portemonneetje heeft één ruim hoofdvak, afsluitbaar met rits. Deze biedt een fijne veilige ruimte voor geld, pasjes of een sleutel. Ook is Ushuaia nog eens extra af te sluiten doormiddel van stijlvol flapje met magneetdrukker. Het portemonneetje wordt geleverd met polsbandje, ideaal om mee te nemen op pad of mee te nemen in een grote tas!
Details portemonnee:
Kleur: Roze
Materiaal: PU
Afmeting: 16.5 cm x 11 cm (bxh)
Upgrade je stijl met ons modieuze schoudertasje 'Tyler'! Dit trendy accessoire voegt een vleugje elegantie toe aan elke outfit. Dit stoere telefoontasje heeft twee vakken die met een rits afzonderlijk worden afgesloten. Het tasje bevat genoeg ruimte voor ieder merk mobiele telefoon, maar heeft daarnaast ook plek voor andere benodigdheden zoals sleutels, geld en pasjes. De Tyler wordt geleverd met twee schouderbanden; een effen smalle band, en een geweven brede schouderband / bagstrap. Zo kun je zelf kiezen welke band het beste bij je outfit past!
Telefoontasje Tyler is super om een dagje mee op pad te gaan!
Details:
Kleur: Donker groen
Materiaal: PU Materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting: 14.5cm x 20.5cm
Afmeting schouderbanden: verstelbaar tot 130 cm
telefoontasje | schoudertasje| smartphonemode| modeaccessoires | imdutch | modetrend |