- Nieuw

Bestellingen voor 16.00 uur worden dezelfde dag verzonden!
OLEA16233
EAN: 8721206607467Deze elegante oorbellen combineren een luxe 14K goldplated afwerking met verfijnde crystal beads voor een stijlvolle en speelse uitstraling. Het subtiele kleurenspel van de kralen zorgt voor een vleugje sprankeling bij elke beweging – ideaal voor overdag én 's avonds.
Een verfijnde finishing touch voor elke look.
Deze fijne vierkante sjaal Napels is een heerlijke sjaal met een elastiekje om de sjaal perfect in model te houden, ongeacht hoe je hem draagt. Perfect voor de aanstaande zomer periode!
Details:
Kleur: Naturel
Materiaal: Polyester
Afmeting: 65cm X 65cm
*festival
"Kobe" is een super handig kleine portemonneetje van I'm Dutch.
Het portemonneetje heeft één midden vakje, afsluitbaar met rits. Deze biedt een fijne veilige ruimte voor geld, pasjes of een sleutel. Ook op de achterkant is een vakje aanwezig, afsluitbaar met rits. Het portemonneetje wordt geleverd met polsbandje, ideaal om mee te nemen op pad!
Details:
Kleur: Oker
Materiaal: Pu
Afmeting: 10.5cm x 14cm
De Clever schoudertas is een veelzijdige tas met een subtiele croco print langs de bodemrand, wat zorgt voor een verfijnde uitstraling.
De ruime binnenkant biedt volop gelegenheid voor al je dagelijkse benodigdheden. Dankzij de ritssluiting blijven je spullen veilig opgeborgen. De tas beschikt over verschillende handige vakken, perfect voor het overzichtelijk opbergen van kleinere items zoals je telefoon, sleutels en pasjes. Daarnaast is er genoeg ruimte voor grotere items zoals een notitieboek, waterfles of een tablet.
De Clever tas heeft twee hengsels: een kortere schouderband en een lange geweven schouderband, zodat je de tas zowel als schoudertas of shopper kunt dragen. Deze stijlvolle en praktische tas is een absolute must-have dit seizoen!
Details:
Kleur: Camel
Materiaal: PU materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting: 37cm hoog x 41 cm breed
Afmeting lang hengsel: Verstelbaar tot 130cm
schoudertas | tassentrend2024| shopper | ideale werk tas | najaar2024 | hippe schoudertas
I'm Dutch heeft een prachtige nieuwe serie kralenarmbanden, op tijd voor het aankomende zomerseizoen. Armband Zoey is een super leuke damesarmband, gemaakt van grote kralen in afwisselende kleuren. Combineer de Zoey met verschillende andere armbanden voor meer vrolijke set!
Armband Details:
Kleur: Camel
Materiaal: Natural glass stone
Maat: One size, elastiek
Tyler – Jouw Nieuwe Telefoonbuddy!
Heb jij ook altijd je handen vol? Tyler fixt het voor je! Dit stoere telefoontasje is klein genoeg om lekker licht te dragen, maar ruim genoeg om al je essentials netjes op te bergen. Je telefoon? Check! Sleutels? Check! Pasjes en wat kleingeld? Dubbel check! En het mooiste: alles blijft overzichtelijk dankzij de twee aparte vakken met ritssluiting.
Maar Tyler is niet alleen praktisch, hij is ook een kameleon! Je krijgt er twee schouderbanden bij: een smalle, chique band voor een klassieke look en een brede geweven band voor een speels effect. Dus of je nou een dagje gaat shoppen, de stad in duikt of naar een festival gaat – Tyler matcht altijd met jouw vibe!
Details:
Zin om je handen vrij te hebben? Tyler staat voor je klaar!
Super fijn telefoontasje Groet is een handige tasje van I'm Dutch heeft een prachtige look en een unieke opvallende schouderband.
Het telefoontasje heeft een vak aan de voorkant waar perfect een telefoon in past. Het vak wordt afgesloten met een magneet. In het royale middenvak kun je daarnaast van alles kwijt; portemonnee, sleutels, telefoon, noem het maar op! Tenslotte zit er aan de achterkant een vak met rits waar je pasjes en andere kostbaarheden in kwijt kunt.
Dit stoere tasje Groet valt op dankzij de unieke schouderband. Is deze niks voor jou? Geen probleem, de tas wordt ook geleverd met een smallere effen schouderband. Omwisselen tussen de twee banden is zo gedaan. Beide banden zijn verstelbaar tot 130cm. Het tasje is te dragen als schoudertasje, of als crossbody tasje. Petten is een ideaal tasje voor een dagje weg of avondje uit!
Details:
Kleur: Taupe
Materiaal: PU materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting: 15cm x 20cm
Afmeting schouderband: verstelbaar tot 130cm
I'm Dutch heeft een prachtige nieuwe serie enamel armbanden. Maak je klaar voor het aankomende zomerseizoen! Emma is een unieke damesarmband, met prachtige langwerpige onderdelen en een gouden look. Armband Emma is ideaal te combineren met andere I'm Dutch armbanden!
Armband Details:
Kleur: Goud
Materiaal: Enamel
Maat: One size (elastiek)
*nieuwsbrief-c
De "Breda" tas is een nieuwe middelgrote tas uit de I'm Dutch collectie.
Deze mooie middelgrote damestas is handig en makkelijk mee te nemen. De binnenzijde van deze fraaie damestas is voorzien van een lichte voering en diverse vakken waarvan 2 afsluitbaar met rits. Aan de bovenzijde een rits om het geheel af te sluiten. Verder heeft de Breda een vakje aan de achterkant van de tas die afsluitbaar is met een rits. De tas wordt geleverd met een kort effen hengsel en een lang geweven hengsel.
Dankzij de hengsels kan de tas op verschillende manieren gebruikt kan worden, als schoudertas of crossbody tas. De tas is gemaakt van hoogwaardig PU / veganistisch leer.
Dit poefmodel damestas is een fijn middelgroot model om mee te nemen op reis, een weekend weg of voor dagelijks gebruik!
Details damestas:
Kleur: Licht groen
Materiaal: Veganistisch leer
Afmeting: 35cm x 25cm x 12,5cm (bxhxd)
Afmeting lang hengsel: 130cm
schoudertas | tassentrends | veganleather | damestas | theperfectbag | imdutch | | modetrends
*nieuwsbrief-c *nieuwbrief-d *nieuwbrief-g
Stijlvolle armband 'Claire' is een subtiel armbandje met één sluiting dat bestaat uit allerlei verschillende kraaltjes. Kortom: perfect om iedere outfit een mooie touch-up te geven!
Details:
Kleur: Naturel
Materiaal: Stainless Steel
One size
Nieuw in de I'm Dutch collectie Silke
Ontdek de perfecte balans tussen mode en functionaliteit met onze trendy telefoonaccessoires, een absolute must-have voor dit seizoen. Raak nooit meer je telefoon kwijt met onze prachtige universele telefoonkettingen. Met een stevige bevestiging blijft jouw telefoon veilig om je nek/en schouder hangen, zodat je altijd gemakkelijk toegang hebt tot je device. Deze ketting bevestig je simpel tussen jouw smartphone en telefoonhoesje. Uiteraard is ook deze parel verkrijgbaar in verschillende stijlvolle kleuren en kralen-designs die perfect bij jouw look en smaak passen. Geniet van het ultieme gemak en geef jouw telefoon een trendy upgrade met onze telefoonkoorden en kettingen.
Lengte 130cm - Inclusief bevestiging (het kaartje)
phonechain | telefoonkoord | telefoonhengsel | telefoonketting | mobile cord | smartphoneketting | Telephone-line | Telefoon-strap | back-strap | Universeel Lengte |
*festival
Doorn is een nieuw telefoon- en schoudertasje van I'm Dutch.
Het telefoontasje heeft van binnen twee insteekvakken. De vakken worden afgesloten door stijlvolle, rechte flap met magneetsluiting. Het tasje bevat genoeg ruimte voor iedere soort mobiele telefoon, maar biedt daarnaast ook plek voor andere benodigdheden als sleutel, geld of pasjes. In de achterkant van het telefoontasje zit een verstopt vakje met zij rits. Daar kun je je kostbaarheden veilig in bewaren. Dit sprankelende tasje past bij elke gelegenheid!
Details:
Kleur: Light grey
Materiaal: PU materiaal / Veganistisch leer
Afmeting: 12cm x 19cm
Afmeting koord: Verstelbaar tot 130cm
Deze fijne rechthoekige sjaal Cape Town is een heerlijke sjaal met een prachtig vegan-leather bandje om de sjaal perfect in model te houden, ongeacht hoe je hem draagt. Met zijn mooie panter patroon is hij perfect voor de aanstaande zomer periode!
Details:
Kleur: Naturel
Materiaal: Viscose
Afmeting: 205cm X 68cm
*pasen
Maak je outfit compleet met de nieuwste collectie gouden broches van ImDutch! Deze verfijnde accessoires voegen direct een vleugje elegantie en persoonlijkheid toe aan je look. Van gedetailleerde vlinders en bijen tot speelse zonnestralen en een klassieke camera met parelaccent – elke broche vertelt zijn eigen verhaal.
Perfect om te dragen op een blazer, sjaal of tas, en ideaal om te mixen en matchen
Damestas 'New Orleans' is weer terug!
New Orleans is een topper van I'm Dutch. De damestas is onder andere te dragen als clutch, schoudertas of crossbody tasje. Super flexibel dus! De damestas wordt geleverd inclusief polsband en twee schouderbanden. Eén bredere geweven schouderband met een speels geweven patroon, en een smalle effen schouderband. Voor ieder wat wils!
De twee ruime met rits afsluitbare zijvakken zijn o.a. geschikt voor mobiel of andere waardevolle spullen. Een handig middenvak biedt een veilige plek voor div. pasjes.
Schoudertasje clutch / crossbody "New Orleans" is weer een topper van I'm Dutch.
Details damestas:
Kleur: Groen
Materiaal: PU Materiaal / Veganistisch leer
Afmeting: 22,5 cm x 15 cm
Afmeting schouderbanden: verstelbaar tot 130cm
'Como" is een super handig klein en stijlvol portemonneetje van I'm Dutch.
Het portemonneetje heeft één midden vak, afsluitbaar met rits. Deze biedt een fijne veilige ruimte voor geld, pasjes of een sleutel. Binnenin dit vak zit ook nog een klein afsluitbaar vakje voor muntgeld.
Door het fijne formaat is dit portemonneetje ideaal om mee te nemen op pad!
Details portemonnee:
Kleur: Naturel
Materiaal: PU
Afmeting: 11 cm x 8 cm (bxh)
*nieuwsbrief-xmas
"Tilburg" is weer een nieuw model portemonnee cq telefoontasje in de I'm Dutch collectie. Tilburg is een modieus portemonnee/tasje voor het opbergen van je telefoon, pasjes, geld en andere waardevolle bezittingen. Je kunt je telefoon kwijt in één van de twee vakken onder de flap. Deze design flap wordt met een drukmagneet afgesloten. De portemonnee wordt geleverd met twee verschillende schouderbanden dus is ook als clutch de dragen . Dit portemonnee- / telefoontasje is uitgevoerd in een fraai PU materiaal.
Tilburg is een super handig portemonnee en telefoontasje om mee op pad te gaan!
Details:
Kleur: Brons
Materiaal: Veganistisch leer / PU
Afmeting: 20x14 cm.
Afmeting schouderbanden: 130 cm.