
Bestellingen voor 16.00 uur worden dezelfde dag verzonden!
OLT13370
EAN: 8720168387295Ben jij op zoek naar een schoudertasje waar je jouw eigendommen overzichtelijk in kunt bewaren? Toulon biedt de oplossing!
Met de mooie flap als eyecatcher, is Toulon daarnaast een vlotte en elegante keuze. De damestas heeft een groot royaal vak waar je je spullen veilig en overzichtelijk bij je kunt dragen. De body bevat een groot vak, afgesloten met ritssluiting. Deze is perfect voor verschillende soorten telefoons; elk iPhone of Samsung model past hier in. Ook je portemonnee, paspoort of geld past hier in. Aan de voorkant van de tas zit een fraaie grote flap, afgesloten met twee grote drukmagneten.
Het tasje ziet er niet alleen super flitsend uit, maar is ook erg flexibel! Het tasje wordt geleverd met een losse schouderband met mooie print en een klein portemonneetje. Daardoor kun je het damestasje niet alleen als schouder of crossbody tasje gebruiken, maar ook als heuptas.
Multifunctioneel damestasje Toulon is een plezier om te dragen.
Details schoudertas:
Kleur: Camel
Materiaal: Pu (Veganistisch leer)
Afmeting: 16cm x 22cm x 8cm
Afmeting schouderband: Verstelbaar tot 130 cm
'Ruigoord' is een nieuw crossbody tasje van I'm Dutch, ideaal voor verschillende doeleinden.
Het tasje bevat een vak gesloten door een rits met genoeg ruimte voor iedere soort mobiele telefoon, maar daarnaast ook plek voor andere benodigdheden als sleutel, brillenkoker, geld en pasjes. Ook aan de voorkant van de tas zit nog een extra afsluitbaar vakje met een rits. Aan de achterkant zit nog een handig vakje afsluitbaar met een drukmagneet.
Details:
Kleur: Geel
Materiaal: PU materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting: 20cm X 14cm (hxb)
Afmetingen hengsel: Verstelbaar tot maximaal 130cm
De Fira is terug in een nieuwe uitvoering! De tas heeft een super handig extra vak aan de voorkant erbij gekregen. Deze trendy must-have tas combineert functionaliteit en fashion op een perfecte manier! Een ruime schoudertas welke in zijn geheel gesloten wordt met een ritsluiting. Zowel aan de binnenkant als achterkant bevindt zich nog een met rits afsluitbaar insteekvakje.
Uiteraard wordt deze parel ook geleverd met twee schouderbanden. Een effen smalle band én een brede geweven/verstelbare schouderband Upgrade je stijl met ons modieuze schoudertasje Fira.
Details schoudertas:
Kleur: Roze
Materiaal: Imitatie leer (PU)
Afmeting: 21x15.5x6.5cm
Afmeting schouderbanden: verstelbaar tot 130cm
schoudertas | schoudertasje | veganleather | tassentrends | trendytas | modetrends | verstelbare schouderband | mix&match | imdutch |
Onze 'Canyon' is gloednieuw in het assortiment van I'm Dutch. Dit stoere telefoontasje heeft van binnen twee identieke vakken. Dit alles wordt omhult en afgesloten met een mooie flap met magneetsluiting en 1 rits. De gesp op de voorkant geeft de tas een unieke eyecatcher. Het tasje bevat genoeg ruimte voor iedere soort mobiele telefoon, maar daarnaast ook plek voor andere benodigdheden als sleutels, geld en pasjes.
De Canyon wordt geleverd met twee schouderbanden; een effen smalle band, en een geweven brede band. Zo kun je zelf kiezen welke band het beste bij je outfit past!
Telefoontasje Canyon is ideaal om een dagje mee op pad te gaan!
Details:
Kleur: Blauw
Materiaal: PU Materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting: 14.5cm x 20.5cm
Afmeting schouderbanden: verstelbaar tot 130 cm
Haarlem een ideale damestas die zowel als rugzak of als schoudertas te dragen is. Haarlem heeft op de voorzijde een afsluitbaar vak. De binnenzijde is gevoerd met een frisse voering en naast het royale middenvak, twee aparte vakken zijn. Een daarvan is met een rits afsluitbaar zijn en de ander is een groot vak waar een laptop veilig in beschermd kan worden. Een ideale tas / rugzak om mee te nemen naar school, werk en op reis!
Details tas:
Kleur: Taupe
Materiaal: Veganistisch leer
Afmeting: 35cm x 29cm (bxh)
multifunctionelerugtas | schoudertas | tastrend2024 | rugtas | | tassentrend |
Damestas 'New York' van I'm Dutch is een top model en multifunctioneel. Je kunt de damestas dragen als clutch, schoudertas of crossbody tas. De New York wordt namelijk geleverd met een mooie geweven schouderband, een polsbandje en verstelbare schouderband. De New York past bij iedere gelegenheid!
De tas heeft twee ruime vakken die met rits zijn af te sluiten. De vakken zijn geschikt voor mobiel of andere waardevolle spullen. Tussen de twee royale vakken, zit nog een extra vakje verstopt. Deze is op zichzelf af te sluiten met rits. Perfect voor geld, of kostbare eigendommen! De overkoepelende rits is voorzien van een lipje met logo en magneetsluiting waardoor dit tasje extra veilig vergrendeld is.
New York is het ideale damestasje van I'm Dutch!
Details damestas:
Kleur: Silver
Materiaal: Imitatie leer (PU)
Afmeting: 21cm x 14cm
Afmeting schouderband: 130cm
schoudertasje | handbag| tripplebag | handtas| schouderband| bagstrap| verstelbaar| printje |
‘New Metz’ is een super leuk telefoon- en schoudertasje met een mooi speels patroon. Dit stoere telefoontasje heeft van binnen twee identieke vakken, waarvan één vak afsluitbaar met rits. Dit alles wordt omhult en afgesloten met een mooie flap met magneetsluiting en siergesp. Het tasje bevat genoeg ruimte voor een mobiele telefoon, maar daarnaast ook plek voor andere benodigdheden als sleutel, geld en pasjes. Met de prachtige speelse print is het tasje opvallend en maakt elke outfit af. 'New Metz' van I'm Dutch is super om een dagje mee op pad te gaan!
'New Metz’ wordt geleverd met twee schouderbanden; een effen smalle band, en een geweven brede band. Zo kun je zelf kiezen welke band het beste bij je outfit past!
Details:
Kleur: Panter
Materiaal: PU materiaal / Veganistisch leer
Afmeting: 14.5cm x 20.5cm
Afmeting koord: Verstelbaar tot 130cm
telefoontasje | crossbodytasje| smartphonemode| modeaccessoires | imdutch | modetrend |
De Padola is terug in een nieuwe uitvoering! De tas heeft een super handig extra vak aan de voorkant erbij gekregen. Deze trendy must-have tas combineert functionaliteit en fashion op een perfecte manier. Padola is te verkrijgen in onze effen kleuren, maar nu ook in een geweldige glitterlook! Zo geef je jouw look een extra boost voor een stijlvol avondje uit én ben je al klaar voor de feestdagen!
Een ruime schoudertas welke in zijn geheel gesloten wordt met een ritsluiting. Zowel aan de binnenkant als achterkant bevindt zich nog een met rits afsluitbaar insteekvakje.
Uiteraard wordt deze parel ook geleverd met twee schouderbanden. Een effen smalle band én een brede geweven/verstelbare schouderband
Upgrade je stijl met ons modieuze schoudertasje Padola.
Details schoudertas:
Kleur: Taupe
Materiaal: Imitatie leer (PU)
Afmeting: 21x15.5x6.5cm
Afmeting schouderbanden: verstelbaar tot 130cm
schoudertas | schoudertasje | veganleather | tassentrends | trendytas | modetrends | verstelbare schouderband | mix&match | imdutch | santorini
Macon damestas is gemaakt van een hoogwaardig PU (veganistisch) leer.
Aan deze tas zit een mooi sjaaltje vast wat op verschillende manieren gedragen kan worden, en een lange schouderband. De binnenzijde van deze damestas is voorzien van 3 vakken waarvan 1 afsluitbaar met een rits. Aan de bovenkant zit een rits om de royale inhoud van de tas af te sluiten. De achterzijde van Macon is voorzien van een royaal vak afsluitbaar met rits.
Deze I'm Dutch schoudertas is een fraaie en welkome aanvulling van je tassencollectie!
Details tas:
Kleur: Blauw
Materiaal: PU Veganistisch leer
Afmeting: 38cm x 30cm (bxh)
Afmeting lang hengsel: 130cm
'Bakkum' is een crossbody tasje van I'm Dutch, ideaal voor verschillende doeleinden.
Het tasje bevat 2 vakken gesloten door een rits met genoeg ruimte voor iedere soort mobiele telefoon, maar daarnaast ook plek voor andere benodigdheden als sleutel, brillenkoker, geld en pasjes. Ook aan de voorkant van de tas zit nog een extra afsluitbaar vakje.
Deze fijne I'm Dutch crossbody tas wordt geleverd met twee verstelbare banden: een PU band en een prachtige verwisselbare 5 cm brede geweven band. 'Bakkum' is ideaal voor op stap en het aankomende festival seizoen.
Details:
Kleur: Silver
Materiaal: PU materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting: 20cm X 14cm (hxb)
Afmetingen hengsel: Verstelbaar tot maximaal 130cm
Ontdek onze gloednieuwe 'Honfleur' tas, jouw onmisbare metgezel voor de aankomende zomer
Deze royale shopper biedt ruimte voor al jouw benodigdheden terwijl je stijlvol de deur uit stapt. Met handige afmetingen van 34 cm bij 25 cm heeft 'Honfleur' een praktische rechthoekige vorm die gemakkelijk mee te nemen is en stevig rechtop blijft staan, zonder gedoe. En alsof dat nog niet genoeg is, wordt deze tas geleverd met een handige lange schouderband voor extra draagopties.
De bovenkant van de tas sluit naadloos af met een rits, waardoor je spullen veilig zijn opgeborgen. Binnenin vind je een handig klein vak met ritssluiting, evenals twee praktische steekvakken voor nog meer organisatiemogelijkheden.
Details damestas:
Kleur: Naturel
Materiaal: Veganistisch leer
Afmeting:
schoudertas | tassentrends | veganleather | damestas | theperfectbag | imdutch | | modetrends
Damestasje "Harbin" is een prachtig modern schoudertasje uitgevoerd in hoogwaardige PU (Veganistisch-leer) materiaal. Harbin heeft een unieke look en vormt de eyecatcher van je outfit!
De twee grote vakken zijn afzonderlijk afsluitbaar met elk vak een aparte rits. Tussen deze twee hoofd vakken, is er nog een middenvak goed verstopt. Deze is voorzien van insteekvakjes voor pasjes en is afsluitbaar met een magneetsluiting. Hier kun je dus je geld en pasjes veilig bewaren. De voorzijde van Harbin heeft een uniek design: een mooie, licht-glimmende onderrand waardoor deze tas net even dat éxtra flair geeft.
Je kunt dit tasje op twee manieren dragen. Zo kun je het tasje als schoudertas of crossbody tasje door de verwisselbare, bijgeleverde schouderbanden.
Details:
Kleur: Groen
Materiaal: Pu (kunstleer)
Afmeting: 14cm x 21cm
Afmeting schouderband: Verstelbaar tot 130cm, 5cm breed
schoudertasje | handtasje | schouderband | crossbodytas | handbag | bagstrap | shoulderstrap | verstelbaar
Ontdek de Dijon tas, een stijlvolle en veelzijdige toevoeging aan je collectie.
De bovenzijde sluit veilig met een magneet, waardoor je persoonlijke bezittingen goed beschermd zijn. Binnenin de Dijon tas vind je een handig ritsvak en twee aparte vakken, ideaal voor het organiseren van kleinere items zoals je sleutels, telefoon of portemonnee. Deze indeling zorgt ervoor dat al je benodigdheden overzichtelijk en gemakkelijk toegankelijk blijven.
Met zijn eigentijdse en verfijnde ontwerp is de Dijon tas een perfecte keuze voor zowel je dagelijkse avonturen als voor speciale gelegenheden.
Details damestas:
Kleur: Zwart
Materiaal: PU materiaal / Veganistisch leer
Afmeting: 26 cm x 42 cm x 14cm
schoudertas | verstelbare schouderband | schouderband | Handtas | modetrends
Ontdek onze gloednieuwe "Lech" tas, jouw onmisbare metgezel voor het aankomende najaar/winter seizoen!
Deze royale shopper biedt ruimte voor al jouw benodigdheden terwijl je stijlvol de deur uit stapt. Met de handige afmetingen van 49 cm x 33 cm x 12 cm heeft "Lech" een praktische rechthoekige vorm die gemakkelijk mee te nemen is en stevig rechtop blijft staan, zonder gedoe. En alsof dat nog niet genoeg is, wordt deze tas geleverd met een handige lange schouderband voor extra draagopties.
"Lech" heeft een prachtige suède look en is omlijst met een luxueuze teddystof in een effen kleur. De zachte teddy handvatten voegen een vleugje luxe toe aan deze al prachtige tas.
De bovenkant van de tas sluit naadloos af met een rits, waardoor je spullen veilig zijn opgeborgen. Binnenin vind je een handig klein vak met ritssluiting, evenals twee praktische steekvakken voor nog meer organisatiemogelijkheden.
Al met al is "Lech" gewoonweg onmisbaar in iedere wintergarderobe!
Details van deze damestas:
- Kleur: Naturel
- Materialen: Teddy, PU-materiaal en Polyester
- Afmetingen: 40 cm x 32 cm x 12 cm
*nieuwsbrief-i
Stijlvolle schoudertas crossbody Naarden van I'm Dutch. Deze handige damestas heeft twee ruime vakken met rits. Tussen deze twee vakken zit een fijn extra vak met met insteekvakjes om diverse pasjes veilig in op te bergen. Het royale voorvak wordt afgesloten met een magneetsluiting en biedt voldoende ruimte voor een iPhone of Samsung telefoon. De damestas kan gebruikt worden als schoudertas of crossbody tasje. De Naarden wordt geleverd met twee verstelbare schouderbanden. Een dunne effen variant en een brede geweven schouderband.
Details schoudertas:
Kleur: Taupe
Materiaal: Imitatie leer (PU)
Afmeting: 21cm x 14cm
Afmeting schouderbanden: verstelbaar tot 130cm
*nieuwsbrief-xmas
Ben jij op zoek naar een schoudertasje waar je jouw eigendommen overzichtelijk in kunt bewaren? Samos biedt de oplossing!
Met de mooie flap als eyecatcher, is Samos daarnaast een vlotte en elegante keuze. De damestas heeft een groot royaal vak waar je je spullen veilig en overzichtelijk bij je kunt dragen. De body bevat een groot vak, afgesloten met ritssluiting. Deze is perfect voor verschillende soorten telefoons; elk iPhone of Samsung model past hier in. Ook je portemonnee, paspoort of geld past hier in. Aan de voorkant van de tas zit een fraaie grote flap, afgesloten met twee grote drukmagneten.
Het tasje ziet er niet alleen super flitsend uit met zijn croco print, maar is ook erg flexibel! Het tasje wordt geleverd met een losse schouderband met mooie print en een klein portemonneetje. Daardoor kun je het damestasje niet alleen als schouder of crossbody tasje gebruiken, maar ook als heuptas.
Multifunctioneel damestasje Samos is een plezier om te dragen.
Details schoudertas:
Kleur: Zwart
Materiaal: Pu (Veganistisch leer)
Afmeting: 16cm x 22cm x 8cm
Afmeting schouderband: Verstelbaar tot 130 cm
'Newport' is onze nieuwe zomerse shopper! Dit prachtige exemplaar is geschikt voor ieder zonnig uitje. 'Newport' is van geweven stof gemaakt en heeft een speels patroon. De handvaten zijn gemaakt van stijlvol PU evenals het vak op de voorkant.
De tas heeft veel bergruimte en is aan de bovenkant volledig afsluitbaar met een rits. Aan de binnenkant zit nog een kleiner vak welke ook afsluitbaar is met rits. Ideaal om kostbaarheden zoals sleutels/pasjes in op te bergen. Daarnaast bevinden er zich ook nog twee insteek vakken aan de binnenkant.
Details damestas:
Kleur: Naturel
Materiaal: Fabric / PU materiaal / Veganistisch leer
Afmeting: 43 cm x 35 cm x 15cm