
Bestellingen voor 16.00 uur worden dezelfde dag verzonden!
OLT10169
EAN: 8720882411931De populaire damestas Lissabon is terug in een nieuw model!
Lissabon is een grote damestas geschikt voor vele doeleinden en vervaardigd uit een hoogwaardig PU materiaal. De ruime damestas bevat een vak aan de achterkant, ruim genoeg voor veel eigen spulletjes. De ruime inhoud in het midden van de damestas wordt afgesloten met een rits. Verder zijn er verschillende compartimenten aanwezig in de binnenkant van de damestas voor het overzichtelijk bewaren van je spullen. Zo is er een vakje waar verschillende Iphone of Samsung telefoons in passen en een vak voor kleine items zoals geld en pasjes. Ook heeft de tas genoeg ruimte voor een tablet of kleine laptop, zie afmetingen. Deze klassieke tas kun je als schoudertas of shopper dragen dankzij de twee bijgeleverde hengsels. Het korte hengsel heeft een speels geweven patroon die de tas een leuke look geeft. Uiteraard kan ook enkel het lange hengsel gebruikt worden.
Deze sportieve en nonchalante damestas Lissabon is alles wat je nodig hebt!
Details:
Kleur: Camel
Materiaal: PU Materiaal Veganistisch leer
Afmeting: 38 cm hoogte x 36 cm breedte x 10cm dikte
Afmeting lang hengsel: Verstelbaar tot 130cm
Ontdek onze gloednieuwe 'Honfleur' tas, jouw onmisbare metgezel voor de aankomende zomer
Deze royale shopper biedt ruimte voor al jouw benodigdheden terwijl je stijlvol de deur uit stapt. Met handige afmetingen van 34 cm bij 25 cm heeft 'Honfleur' een praktische rechthoekige vorm die gemakkelijk mee te nemen is en stevig rechtop blijft staan, zonder gedoe. En alsof dat nog niet genoeg is, wordt deze tas geleverd met een handige lange schouderband voor extra draagopties.
De bovenkant van de tas sluit naadloos af met een rits, waardoor je spullen veilig zijn opgeborgen. Binnenin vind je een handig klein vak met ritssluiting, evenals twee praktische steekvakken voor nog meer organisatiemogelijkheden.
Details damestas:
Kleur: Groen
Materiaal: Veganistisch leer
Afmeting:
schoudertas | tassentrends | veganleather | damestas | theperfectbag | imdutch | | modetrends
San Lorenzo damestas is gemaakt van een hoogwaardig PU (veganistisch) leer.
Een beetje stoere tas met een mooie geweven schouderband / bagstrap. De binnenzijde van deze damestas is voorzien van 3 vakken waarvan 1 afsluitbaar met een rits. Aan de bovenkant zit een rits om de royale inhoud van de tas af te sluiten. Verder zit er nog een klein portemonneetje aan de schouderband vast voor bijvoorbeeld wat muntgeld.
Deze I'm Dutch schoudertas is een fraaie en welkome aanvulling van je tassencollectie!
Details tas:
Kleur: Zwart
Materiaal: PU Veganistisch leer
Afmeting: 40cm x 32cm (bxh)
Afmeting lang hengsel: 130cm
Afmeting Portemonneetje 16cm x 9,5 cm (bxh)
Shopper "Rhenen" is een mooie royale gevlochten rieten tas geschikt voor vele doeleinden, strand, shoppen en vakantie. De tas heeft een mooi speels uiterlijk en is ruim. De bovenzijde is afsluitbaar met een rits zodat je spullen altijd veilig zijn. De binnenkant bevat een vak voor losse spullen. Een ideale aanwinst!!! Details shopper: Kleur: Zwart Afmeting: 46cm breed x 30cm hoog x 14cm diepte
Zurich: onze nieuwste topper voor komend seizoen! Helemaal nieuw in de I'm Dutch collectie en een echte musthave voor ieder uitstapje.
Deze stoere rugzak is een echte eyecatcher dankzij de mooie zachte teddy stof in combinatie met Veganistisch leer.
Onder de prachtige flap met siergesp en magneetsluiting bevind zich een verrassend ruim binnenvak waarin genoeg ruimte is om de benodigdheden voor ieder uitstapje veilig op te bergen. Uiteraard bevind zich van binnen ook nog een met rits afsluitbaar vakje voor uw kleine kostbaarheden.
Dit alles is af te sluiten doormiddel van een veganistisch lederen trek-koord, een ritssluiting én uiteraard de hierboven beschreven flap. Zo zijn uw kostbaarheden altijd veilig opgeborgen.
Details:
Kleur: Taupe
Materiaal: PU materiaal (Veganistisch leer) en Teddy
Afmeting: 30 cm bij 33cm bij 12,5cm
Afmetingen hengsel: Verstelbaar tot maximaal 130cm
rugtas | rugzak | tassentrends | teddytas | hippetas | teddy | najaar2024 | modetrends
Unieke stoere grote damestas / shopper "Le Mans" is weer een mooie parel van I'm Dutch. Deze grote damestas is uitgevoerd in twee verschillende PU materialen. Hierdoor heeft de tas een unieke look. Deze gave tas is voorzien van een bovenrits en heeft binnenin twee vakken afgesloten met een rits, tevens twee vakjes voor je I-phone/mobiel. Naast het schouderhengsel, is er ook een lange verstelbaar hengsel (130 cm) bijgeleverd.
Het voordeel van damestas Le Mans is dat je veel kwijt kunt in de tas. De bovenhelft van de tas kan zelfs omgeslagen worden zodat je Le Mans ook kleiner kunt dragen. Een prachtige klassieke toevoeging aan je tassen collectie!
Details:
Kleur: Naturel
Materiaal: PU Materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting: 42 cm x 38 cm (hxb)
Afmeting lang hengsel: 130 cm
De "Arlberg" is een heel nieuw model in de I'm Dutch collectie!
Deze mooie grote damestas is handig en makkelijk mee te nemen. De binnenzijde van deze fraaie damestas is voorzien van een effen voering en diverse vakken waarvan 1 afsluitbaar met rits. Aan de bovenzijde van de binnenkant bevindt zich een magneetdrukker om alles goed af te sluiten. Daarnaast wordt deze tas geleverd inclusief een klein, met rits afsluitbaar, tasje welke je makkelijk vast kunt klikken aan het daarvoor bestemde ringetje aan de binnenkant van de tas. Zo kun je ook kleine kostbaarheden ten alle tijden veilig opbergen.
De tas is gemaakt van teddy materiaal.
Dit poefmodel damestas is een fijn groot model om mee te nemen op reis, een weekend weg of voor dagelijks gebruik!
Details damestas:
Kleur: Panter camel
Materiaal: Teddy
Afmeting: 35cm x 25cm x 12,5cm (bxhxd)
schoudertas | zaktas | veganleather| tassentrends | shopper | multifunctionele tas| | modetrends
*nieuwsbrief-f *nieuwsbrief-p
De "Palma" tas is weer terug met een nieuwe look! Deze ideale damestas wordt geleverd met een geweven hengsel.
Deze mooie middelgrote damestas is handig en makkelijk mee te nemen. De binnenzijde van deze fraaie damestas is voorzien van diverse vakken waarvan 2 afsluitbaar met rits. Aan de bovenzijde zit een rits om het geheel af te sluiten. Verder is er een vakje aan de achterkant van de tas die afsluitbaar is met een rits. De tas wordt geleverd met een lang hengsel en een korte geweven hengsel.
Dankzij de hengsels kan de tas op verschillende manieren gebruikt kan worden, als schoudertas of crossbody tas. De tas is gemaakt van hoogwaardig PU / veganistisch leer.
Dit poefmodel damestas is een fijn middelgroot model om mee te nemen op reis, een weekend weg of voor dagelijks gebruik!
Details damestas Palma:
Kleur: Camel
Materiaal: Veganistisch leer
Afmeting: 35cm x 25cm x 12,5cm (bxhxd)
Afmeting lang hengsel: 130cm
schoudertas | tassentrends | veganleather | damestas | theperfectbag | imdutch | modetrends
De "Elvy" tas is weer terug met een nieuwe look! Deze ideale damestas wordt geleverd met een geweven hengsel.
Deze mooie middelgrote damestas is handig en makkelijk mee te nemen. De binnenzijde van deze fraaie damestas is voorzien van een frisse streepjes voering en diverse vakken waarvan 2 afsluitbaar met rits. Aan de bovenzijde een rits om het geheel af te sluiten. Verder is er een vakje aan de achterkant van de tas die afsluitbaar is met een rits. De tas wordt geleverd met een lang effen hengsel en een kort geweven hengsel.
Dankzij de hengsels kan de tas op verschillende manieren gebruikt kan worden, als schoudertas of crossbody tas. De tas is gemaakt van hoogwaardig PU
Dit poefmodel damestas is een fijn middelgroot model om mee te nemen op reis, een weekend weg of voor dagelijks gebruik!
Details damestas:
Kleur: Donker groen
Materiaal: PU
Afmeting: 35cm x 25cm x 12,5cm (bxhxd)
Afmeting lang hengsel: 130cm
schoudertas | tassentrends | veganleather | damestas | theperfectbag | imdutch | modetrends
Shopper "Havana" is een mooie royale hand gevlochten rieten tas geschikt voor vele doeleinden, strand, shoppen en vakantie. De tas heeft een mooi speels uiterlijk en is ruim. De bovenzijde is afsluitbaar met een rits zodat je spullen altijd veilig zijn. De binnenkant bevat een vak voor losse spullen. Een ideale aanwinst!!!
Details shopper:
Kleur: Naturel
Afmeting: 46cm breed x 30cm hoog x 14cm diepte
Ontdek onze gloednieuwe 'St. Jacob' tas, jouw onmisbare metgezel voor de aankomende Winter.
Deze royale shopper biedt ruimte voor al jouw benodigdheden terwijl je stijlvol de deur uit stapt. Met zijn handige afmetingen heeft de tas een praktische rechthoekige vorm die gemakkelijk mee te nemen is en stevig rechtop blijft staan, zonder gedoe. En alsof dat nog niet genoeg is, wordt deze tas geleverd met een handige lange schouderband voor extra draagopties.
De bovenkant van de tas sluit naadloos af met een rits, waardoor je spullen veilig zijn opgeborgen. Binnenin vind je een handig klein vak met ritssluiting, evenals een praktisch steekvak voor nog meer organisatiemogelijkheden.
Details van deze damestas:
- Kleur: Camel
- Materialen: Teddy
- Afmetingen: 36 cm x 25 cm x 12 cm
*nieuwsbrief-i
De Avoriaz Tas van I'm Dutch is dé shopper die aan al je wensen voldoet.
Deze ruime tas, afgewerkt met trendy teddy randjes, biedt zowel een chique uitstraling als praktische opbergruimte. Het grote hoofdvak sluit veilig af met een ritssluiting en biedt voldoende ruimte voor al je dagelijkse essentials. Binnenin vind je drie kleinere vakjes voor extra organisatie, waarvan één voorzien is van een ritssluiting voor je waardevolle spullen. De tas is bovendien uitgerust met een verstelbare schouderband
Met de Avoriaz Shopper combineer je moeiteloos mode en gemak – perfect voor de winter dagen, stadswandelingen of een stijlvol dagje uit.
Details:
Kleur: Naturel
Materiaal: Teddy
Afmeting: 50cm x 30cm x 15cm (bxhxd)
Afmeting lang hengsel: 130cm
*nieuwsbrief-j *nieuwsbrief-n *nieuwsbrief-dc
Macon damestas is gemaakt van een hoogwaardig PU (veganistisch) leer.
Aan deze tas zit een mooi sjaaltje vast wat op verschillende manieren gedragen kan worden, en een lange schouderband. De binnenzijde van deze damestas is voorzien van 3 vakken waarvan 1 afsluitbaar met een rits. Aan de bovenkant zit een rits om de royale inhoud van de tas af te sluiten. De achterzijde van Macon is voorzien van een royaal vak afsluitbaar met rits.
Deze I'm Dutch schoudertas is een fraaie en welkome aanvulling van je tassencollectie!
Details tas:
Kleur: Licht groen
Materiaal: PU Veganistisch leer
Afmeting: 38cm x 30cm (bxh)
Afmeting lang hengsel: 130cm
'Newport' is onze nieuwe zomerse shopper! Dit prachtige exemplaar is geschikt voor ieder zonnig uitje. 'Newport' is van geweven stof gemaakt en heeft een speels patroon. De handvaten zijn gemaakt van stijlvol PU evenals het vak op de voorkant.
De tas heeft veel bergruimte en is aan de bovenkant volledig afsluitbaar met een rits. Aan de binnenkant zit nog een kleiner vak welke ook afsluitbaar is met rits. Ideaal om kostbaarheden zoals sleutels/pasjes in op te bergen. Daarnaast bevinden er zich ook nog twee insteek vakken aan de binnenkant.
Details damestas:
Kleur: Naturel
Materiaal: Fabric / PU materiaal / Veganistisch leer
Afmeting: 43 cm x 35 cm x 15cm
Shopper Long Beach is een beachbag/weekendtas met heel veel ruimte. Ideaal voor een oa dagje strand/sauna of zelfs een weekendje weg! De tas is voorzien van een boven rits en heeft een grote royale inhoud. Deze ruime strandtas met rits biedt veel gemak!
Details:
Kleur: Vintage
Materiaal: Katoen
Afmeting: 47cm x 40cm (lxh)
Shopper Mari is een beachbag weekendtas met heel veel ruimte. Ideaal voor een oa dagje strand/ sauna of zelfs een weekendje weg! De tas is voorzien van een boven rits en heeft een grote royale inhoud. De voorkant van de tas heeft een ruim insteek vak. Deze ruime strandtas met rits biedt veel gemak en is binnenin makkelijk af te nemen!
Details:
Kleur: Groen
Materiaal: PU materiaal
Afmeting: 84cm x 32cm x 35cm (lxbxh)
De "Cardiff" tas is weer een nieuwe tas in de I'm Dutch collectie!
Deze mooie middelgrote damestas is handig en makkelijk mee te nemen. De binnenzijde van deze fraaie damestas is voorzien van diverse vakken waarvan een afsluitbaar met rits. Aan de bovenzijde zit een rits om het geheel af te sluiten. de Cardiff is voorzien van alleen een schouderband.
Dit poefmodel damestas is een fijn middelgroot model om mee te nemen op reis, een weekend weg of voor dagelijks gebruik!
Details damestas:
Kleur: Camel
Materiaal: Polyester
Afmeting: 35cm x 27cm x 15cm (bxhxd)
Afmeting hengsel: 90cm
*nieuwsbrief-su
schoudertas | tassentrends | veganleather | damestas | theperfectbag | imdutch | modetrends