- -€ 5,00
- € 5,00 korting

Bestellingen voor 16.00 uur worden dezelfde dag verzonden!
OLT10397
EAN: 8720882412365Soest is een stylisch telefoontasje van fijn formaat om overal mee naar toe te nemen. Dit telefoontasje bestaat uit een vak waar iedere soort mobiele telefoon goed in past. Het hoofdvak wordt afgesloten door een envelopflap met magneetsluiting. De geweven schouderband / bag strap geeft dit stylische tasje een unieke look. Aan de achterkant van het tasje zit een klein vakje afgesloten met rits. De perfecte manier om kleine kostbaarheden veilig te bewaren bewaren.
Kortom: onze topper 'Soest is een perfect tasje voor iedere gelegenheid!
Details:
Kleur: Rose gold
Materiaal: PU materiaal / Veganistisch leer
Afmeting: 12cm x 19,5cm
Afmeting koord: Verstelbaar tot 140cm
Upgrade je stijl met ons modieuze schoudertasje 'Tyler'! Dit trendy accessoire voegt een vleugje elegantie toe aan elke outfit. Dit stoere telefoontasje heeft twee vakken die met een rits afzonderlijk worden afgesloten. Het tasje bevat genoeg ruimte voor ieder merk mobiele telefoon, maar heeft daarnaast ook plek voor andere benodigdheden zoals sleutels, geld en pasjes. De Tyler wordt geleverd met twee schouderbanden; een effen smalle band, en een geweven brede schouderband / bagstrap. Zo kun je zelf kiezen welke band het beste bij je outfit past!
Telefoontasje Tyler is super om een dagje mee op pad te gaan!
Details:
Kleur: Browny
Materiaal: PU Materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting: 14.5cm x 20.5cm
Afmeting schouderbanden: verstelbaar tot 130 cm
telefoontasje | schoudertasje| smartphonemode| modeaccessoires | imdutch | modetrend |
Stijlvol I'm Dutch tasje Napoli is terug in een nieuw jasje!
Het tasje bevat een unieke combinatie van twee verschillende PU materialen. "Napoli" is te dragen als schouder-of crossbodytasje. Deze damestas wordt geleverd met een PU schouderband en een mooie brede schouderband.
De tas valt gelijk op dankzij de royale vakken die afgesloten worden met een rits. Deze drie vakken zijn allen geschikt voor verschillende telefoons of andere waardevolle spullen. Tussen deze twee royale vakken, bevinden zich verschillende insteekvakjes voor pasjes. Aan de achterkant zit een vakje afsluitbaar met rits.
Schoudertas Napoli is ideaal om mee te nemen op vakantie, festival of uitjes! Een perfect maatje voor al je spullen!
Details damestas:
Kleur: Blauw
Materiaal: PU materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting: 22 cm x 16 cm
Afmeting schouderband: verstelbaar tot 130cm
Richmond is een stoere crossbody tas van I'm Dutch, en is ideaal om als crossbody te dragen.
De tas is gemaakt van hoogwaardig PU materiaal. De crossbody heeft van binnen één royaal vak waar je al je eigendommen in kunt bewaren. Het tasje bevat genoeg ruimte voor een Samsung of Iphone telefoon, maar daarnaast ook plek voor andere benodigdheden als sleutel, geld en pasjes. Richmond heeft aan de achterkant nog een extra klein vakje met rits.
Deze fijne I'mDutch crossbody tas wordt geleverd met twee verstelbare schouderbanden.
Details:
Kleur: Naturel
Materiaal: Polyester
Afmeting:32cm x 18cm x 8cm
Afmetingen hengsel: Verstelbaar tot maximaal 130cm
*nieuwsbrief-su
De New Egmond is een super leuk telefoon- en schoudertasje van I'm Dutch. Dit stoere telefoontasje heeft van binnen twee identieke vakken. Dit alles wordt omhult en afgesloten met een mooie flap met magneetsluiting en 1 rits. De gesp op de voorkant geeft de tas een unieke eyecatcher. Het tasje bevat genoeg ruimte voor verschillende Samsung of IPhone telefoons, maar daarnaast ook plek voor andere benodigdheden als sleutel, geld en pasjes. De New Egmond wordt geleverd met twee schouderbanden; een effen smalle band, en een geweven brede band. Zo kun je zelf kiezen welke band het beste bij je outfit past!
Telefoontasje New Egmond is super om een dagje mee op pad te gaan!
Details:
Kleur: Rose
Materiaal: PU Materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting: 14.5cm x 20.5cm
Afmeting schouderbanden: verstelbaar tot 130 cm
*Valentijn
Tasje "Brussel" is een fijn multifunctioneel crossbody en schoudertasje. De damestas biedt veel ruimte voor al je eigendommen. De crossbody tas heeft twee grote vakken.
Aan de voorzijde zit een royaal vak waar je je Samsung of iphone telefoon in kwijt kunt. De voorkant is uitgevoerd in een natuurlijke croco print. De twee grote vakken zijn afsluitbaar met voor elk vak een aparte rits, het middenvak is daarnaast voorzien van insteekvakjes voor pasjes en afsluitbaar met een magneetsluiting. Ideaal voor je pasjes en papiergeld! Het tasje is uitgevoerd in hoogwaardig PU (kunstleer) materiaal. De schoudertas wordt geleverd met twee schouderbanden: een PU schouderband en een geweven brede schouderband. Je kunt dit tasje multifunctioneel gebruiken. Je kunt deze crossbody en over de schouder dragen dankzij de verstelbare schouderband.
Brussel is een klassiek en tijdloos tasje!
Details:
Kleur: Licht grijs
Materiaal: Pu (kunstleer)
Afmeting: 22cm x 15cm
Afmeting schouderband 130cm
Damestas 'New York' van I'm Dutch is een top model en multifunctioneel. Je kunt de damestas dragen als clutch, schoudertas of crossbody tas. De New York wordt namelijk geleverd met een mooie geweven schouderband, een polsbandje en verstelbare schouderband. De New York past bij iedere gelegenheid!
De tas heeft twee ruime vakken die met rits zijn af te sluiten. De vakken zijn geschikt voor mobiel of andere waardevolle spullen. Tussen de twee royale vakken, zit nog een extra vakje verstopt. Deze is op zichzelf af te sluiten met rits. Perfect voor geld, of kostbare eigendommen! De overkoepelende rits is voorzien van een lipje met logo en magneetsluiting waardoor dit tasje extra veilig vergrendeld is.
New York is het ideale damestasje van I'm Dutch!
Details damestas:
Kleur: Khaki
Materiaal: veganistisch leer (PU)
Afmeting: 21cm x 14cm
Afmeting schouderband: 130cm
schoudertasje | handbag| tripplebag | handtas| schouderband| bagstrap| verstelbaar| printje |
‘Nancy’ is een super leuk telefoon- en schoudertasje met een mooi speels patroon. Dit stoere telefoontasje heeft van binnen twee identieke vakken, waarvan één vak afsluitbaar met rits. Dit alles wordt omhult en afgesloten met een mooie flap met magneetsluiting en siergesp. Het tasje bevat genoeg ruimte voor een mobiele telefoon, maar daarnaast ook plek voor andere benodigdheden als sleutel, geld en pasjes. Met de prachtige speelse print is het tasje opvallend en maakt elke outfit af. 'Nancy' van I'm Dutch is super om een dagje mee op pad te gaan!
'Nancy’ wordt geleverd met twee schouderbanden; een effen smalle band, en een geweven brede band. Zo kun je zelf kiezen welke band het beste bij je outfit past!
Details:
Kleur: Champagne
Materiaal: PU materiaal / Veganistisch leer
Afmeting: 14.5cm x 20.5cm
Afmeting koord: Verstelbaar tot 130cm
telefoontasje | crossbodytasje| smartphonemode| modeaccessoires | imdutch | modetrend |
Dit stijlvolle tasje Murcia is compact en veelzijdig, ideaal voor dagelijks gebruik of een avondje uit.
"Murcia" heeft een verfijnde uitstraling dankzij het vintage-uitziende materiaal. Binnenin biedt het verschillende vakken, waaronder een vak met rits, waardoor je je essentials netjes kunt organiseren. De magnetische flap en ritssluiting zorgen voor extra veiligheid, terwijl de verstelbare riemen het mogelijk maken het tasje als schouder- of crossbodytas te dragen.
Details:
Kleur: Zwart
Materiaal: PU Materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting: 13cm x 22cm
Afmeting schouderbanden: verstelbaar tot 130 cm
telefoontasje | schoudertasje| smartphonemode| modeaccessoires | imdutch | modetrend
Stijlvolle schoudertas crossbody Naarden van I'm Dutch. Deze handige damestas heeft twee ruime vakken met rits. Tussen deze twee vakken zit een fijn extra vak met met insteekvakjes om diverse pasjes veilig in op te bergen. Het royale voorvak wordt afgesloten met een magneetsluiting en biedt voldoende ruimte voor een iPhone of Samsung telefoon. De damestas kan gebruikt worden als schoudertas of crossbody tasje. De Naarden wordt geleverd met twee verstelbare schouderbanden. Een dunne effen variant en een brede geweven schouderband.
Details schoudertas:
Kleur: Camel
Materiaal: Imitatie leer (PU)
Afmeting: 21cm x 14cm
Afmeting schouderbanden: verstelbaar tot 130cm
"Celeste" is weer nieuw model portemonnee en telefoontasje in de I'm Dutch collectie. Celeste is een modieus tasje voor het opbergen van je telefoon, pasjes, geld en andere waardevolle bezittingen. Deze stijlvolle I'm Dutch portemonnee biedt bovendien ruimte voor elke telefoon. Je kunt je telefoon kwijt in één van de twee vakken onder de flap. Deze flap wordt met een zeer fraaie metalen draai sluiting afgesloten. De portemonnee wordt geleverd met een schouderband. Dit portemonnee- / telefoontasje is gemaakt van veganistisch leer.
Celeste is een super handig portemonnee en telefoontasje om mee op pad te gaan!
Details:
Kleur: Camel
Materiaal: Veganistisch leer / PU
Afmeting: 20x12 cm.
Afmeting schouderband: 130 cm.
Damestas 'New York' van I'm Dutch is een top model en multifunctioneel. Je kunt de damestas dragen als clutch, schoudertas of crossbody tas. De New York wordt namelijk geleverd met een mooie geweven schouderband, een polsbandje en verstelbare schouderband. De New York past bij iedere gelegenheid!
De tas heeft twee ruime vakken die met rits zijn af te sluiten. De vakken zijn geschikt voor mobiel of andere waardevolle spullen. Tussen de twee royale vakken, zit nog een extra vakje verstopt. Deze is op zichzelf af te sluiten met rits. Perfect voor geld, of kostbare eigendommen! De overkoepelende rits is voorzien van een lipje met logo en magneetsluiting waardoor dit tasje extra veilig vergrendeld is.
New York is het ideale damestasje van I'm Dutch!
Details damestas:
Kleur: Champagne
Materiaal: veganistisch leer (PU)
Afmeting: 21cm x 14cm
Afmeting schouderband: 130cm
schoudertasje | handbag| tripplebag | handtas| schouderband| bagstrap| verstelbaar| printje |
Damestas crossbody "Veluwe" is een mooie royale hand gevlochten rieten schoudertas. De tas heeft een mooi speels uiterlijk en is ruim. Ideaal te gebruiken De bovenzijde is afsluitbaar met een rits zodat je spullen altijd veilig zijn. De binnenkant bevat een open vakje voor losse spullen. Een ideale aanwinst!!!
Details tas:
Kleur: Camel
Afmeting: 30cm breed x 20cm hoog x 7cm diepte
"Durban" is weer een nieuw prachtig staand model portemonnee en telefoontasje in de I'm Dutch collectie. Durban is een portemonnee met twee vakken voor het opbergen van je telefoon, pasjes, geld en andere waardevolle bezittingen. De stijlvolle portemonnee biedt bovendien ruimte voor een Samsung en iPhone telefoon. Controleer wel even de afmetingen. Het voorvakje wordt met een magneet afgesloten en biedt een veilige, maar toegankelijke plek voor je telefoon. De portemonnee wordt geleverd met twee verschillende schouderbanden, een vrolijke brede geweven band en een smallere effen schouderband. De portemonnee / telefoontas is uitgevoerd in een hoge kwaliteit PU materiaal.
In het voorvak passen telefoons van maximaal 16,5 x 8,5 cm
Details:
Kleur: Zwart
Materiaal: Imitatie leer / PU
Afmeting: 20,5 cm × 10,5 cm
Afmeting schouderband: verstelbaar tot 130 cm
portemonnee | telefoontasje| schouderband| verstelbaar| minibag | klein tasje | wallet | phonebag
Ontdek het nieuwe panter telefoontasje Elmen van I'm Dutch. Dit compacte tasje is ideaal voor het veilig opbergen van je telefoon en kleine essentials. Het design wordt gekenmerkt door een chique flap met een handige drukmagneet, die niet alleen zorgt voor een verfijnde look, maar ook je spullen goed beschermt. Verder heeft het tasje een verstelbare brede teddy-band.
Met het Elmen telefoontasje heb je je belangrijkste items altijd binnen handbereik, zonder in te leveren op stijl. Perfect voor dagelijks gebruik of een avondje uit.
Details:
Kleur: Panter black
Materiaal: Teddy
Afmeting: 16cm x 22cm x 5cm (bxhxd)
*nieuwsbrief-q
Damestas 'New York' van I'm Dutch is een top model en multifunctioneel. Je kunt de damestas dragen als clutch, schoudertas of crossbody tas. De New York wordt namelijk geleverd met een mooie geweven schouderband, een polsbandje en verstelbare schouderband. De New York past bij iedere gelegenheid!
De tas heeft twee ruime vakken die met rits zijn af te sluiten. De vakken zijn geschikt voor mobiel of andere waardevolle spullen. Tussen de twee royale vakken, zit nog een extra vakje verstopt. Deze is op zichzelf af te sluiten met rits. Perfect voor geld, of kostbare eigendommen! De overkoepelende rits is voorzien van een lipje met logo en magneetsluiting waardoor dit tasje extra veilig vergrendeld is.
New York is het ideale damestasje van I'm Dutch!
Details damestas:
Kleur: Donker grijs
Materiaal: veganistisch leer (PU)
Afmeting: 21cm x 14cm
Afmeting schouderband: 130cm
schoudertasje | handbag| tripplebag | handtas| schouderband| bagstrap| verstelbaar| printje |
Stoer sportief schoudertasje / telefoontasje Rijswijk is een nieuwe topper van de I'm Dutch collectie! Dit tasje is uitgevoerd in een mooi vegan-leather materiaal en wordt geleverd met twee verschillende verstelbare schouderband. Ideaal om af te wisselen!
Het tasje heeft een vak aan de voorkant die perfect dient om een telefoon in op te bergen. In het middenvak kun je daarnaast van alles kwijt; portemonnee, sleutels, telefoon, noem het maar op! Aan de achterkant zit nog een verticaal vak met ritssluiting. Deze is ideaal om waardevolle bezittingen veilig in te bewaren. Perfect voor pasjes of muntgeld dus!
Dit stijle damestasje Rijswijk valt op dankzij de kleurige schouderband. Deze is verstelbaar tot 130cm. Het tasje is te dragen als schoudertasje, of als crossbody tasje. Rijswijk is een ideaal klein tasje voor een dagje weg of avondje uit!
Details:
Kleur: Zwart
Materiaal: PU Materiaal /Veganistisch leer
Afmeting tas: 12cm x 19 cm
Afmeting schouderband: Verstelbaar tot 130 cm
*nieuwsbrief-a