- Nieuw

Bestellingen voor 16.00 uur worden dezelfde dag verzonden!
OLT15770
EAN: 8721206605265Tyler – Jouw Nieuwe Telefoonbuddy!
Heb jij ook altijd je handen vol? Tyler fixt het voor je! Dit stoere telefoontasje is klein genoeg om lekker licht te dragen, maar ruim genoeg om al je essentials netjes op te bergen. Je telefoon? Check! Sleutels? Check! Pasjes en wat kleingeld? Dubbel check! En het mooiste: alles blijft overzichtelijk dankzij de twee aparte vakken met ritssluiting.
Maar Tyler is niet alleen praktisch, hij is ook een kameleon! Je krijgt er twee schouderbanden bij: een smalle, chique band voor een klassieke look en een brede geweven band voor een speels effect. Dus of je nou een dagje gaat shoppen, de stad in duikt of naar een festival gaat – Tyler matcht altijd met jouw vibe!
Details:
Zin om je handen vrij te hebben? Tyler staat voor je klaar!
"NEW" crossbody- schoudertasje Bussum, eenvoud siert dit prachtige tasje met een lichte croco print. Bussum heeft twee aparte vakken een afgesloten met een ritsje en een afgesloten met een fraaie flap zeer geschikt voor elk formaat I-phone.
Bussum heeft twee standaard bijgeleverde schouderbanden een PU en een mooie actuele brede strap.
Deze crossbody- schoudertas kun je op vele verschillende evenementen/partijtjes dragen een mooie blikvanger en handig voor je hoognodige attributen!
Details:
Kleur: Zwart
Materiaal: Veganistisch leer
Afmeting: 12 cm x 20 cm (hxb)
Lengte schouderband: Verstelbaar tot 140cm
Zurich: onze nieuwste topper voor komend seizoen! Helemaal nieuw in de I'm Dutch collectie en een echte musthave voor ieder uitstapje.
Deze stoere rugzak is een echte eyecatcher dankzij de mooie zachte teddy stof in combinatie met Veganistisch leer.
Onder de prachtige flap met siergesp en magneetsluiting bevind zich een verrassend ruim binnenvak waarin genoeg ruimte is om de benodigdheden voor ieder uitstapje veilig op te bergen. Uiteraard bevind zich van binnen ook nog een met rits afsluitbaar vakje voor uw kleine kostbaarheden.
Dit alles is af te sluiten doormiddel van een veganistisch lederen trek-koord, een ritssluiting én uiteraard de hierboven beschreven flap. Zo zijn uw kostbaarheden altijd veilig opgeborgen.
Details:
Kleur: Naturel
Materiaal: PU materiaal (Veganistisch leer) en Teddy
Afmeting: 30 cm bij 33cm bij 12,5cm
Afmetingen hengsel: Verstelbaar tot maximaal 130cm
rugtas | rugzak | tassentrends | teddytas | hippetas | teddy | najaar2024 | modetrends
Upgrade je stijl met ons modieuze schoudertasje 'Mason'! Dit trendy accessoire voegt een vleugje elegantie toe aan elke outfit. Dit stoere telefoontasje heeft twee vakken die met een rits afzonderlijk worden afgesloten. Het tasje bevat genoeg ruimte voor ieder merk mobiele telefoon, maar heeft daarnaast ook plek voor andere benodigdheden zoals sleutels, geld en pasjes. Dit tasje wordt geleverd met twee schouderbanden; een effen smalle band, en een geweven brede schouderband / bagstrap. Zo kun je zelf kiezen welke band het beste bij je outfit past!
Telefoontasje Mason is super om een dagje mee op pad te gaan!
Details:
Kleur: Brons
Materiaal: PU Materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting: 14.5cm x 20.5cm
Afmeting schouderbanden: verstelbaar tot 130 cm
telefoontasje | schoudertasje| smartphonemode| modeaccessoires | imdutch | modetrend |
Stoer sportief schoudertasje / telefoontasje Rijswijk is een nieuwe topper van de I'm Dutch collectie! Dit tasje is uitgevoerd in een mooi vegan-leather materiaal en wordt geleverd met twee verschillende verstelbare schouderband. Ideaal om af te wisselen!
Het tasje heeft een vak aan de voorkant die perfect dient om een telefoon in op te bergen. In het middenvak kun je daarnaast van alles kwijt; portemonnee, sleutels, telefoon, noem het maar op! Aan de achterkant zit nog een verticaal vak met ritssluiting. Deze is ideaal om waardevolle bezittingen veilig in te bewaren. Perfect voor pasjes of muntgeld dus!
Dit stijle damestasje Rijswijk valt op dankzij de kleurige schouderband. Deze is verstelbaar tot 130cm. Het tasje is te dragen als schoudertasje, of als crossbody tasje. Rijswijk is een ideaal klein tasje voor een dagje weg of avondje uit!
Details:
Kleur: Zwart
Materiaal: PU Materiaal /Veganistisch leer
Afmeting tas: 12cm x 19 cm
Afmeting schouderband: Verstelbaar tot 130 cm
*nieuwsbrief-a
Upgrade je stijl met ons modieuze schoudertasje 'Tyler'! Dit trendy accessoire voegt een vleugje elegantie toe aan elke outfit. Dit stoere telefoontasje heeft twee vakken die met een rits afzonderlijk worden afgesloten. Het tasje bevat genoeg ruimte voor ieder merk mobiele telefoon, maar heeft daarnaast ook plek voor andere benodigdheden zoals sleutels, geld en pasjes. De Tyler wordt geleverd met twee schouderbanden; een effen smalle band, en een geweven brede schouderband / bagstrap. Zo kun je zelf kiezen welke band het beste bij je outfit past!
Telefoontasje Tyler is super om een dagje mee op pad te gaan!
Details:
Kleur: Groen
Materiaal: PU Materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting: 14.5cm x 20.5cm
Afmeting schouderbanden: verstelbaar tot 130 cm
telefoontasje | schoudertasje| smartphonemode| modeaccessoires | imdutch | modetrend |
Haarlem een ideale damestas die zowel als rugzak of als schoudertas te dragen is. Haarlem heeft op de voorzijde een afsluitbaar vak. De binnenzijde is gevoerd met een frisse voering en naast het royale middenvak, twee aparte vakken zijn. Een daarvan is met een rits afsluitbaar zijn en de ander is een groot vak waar een laptop veilig in beschermd kan worden. Een ideale tas / rugzak om mee te nemen naar school, werk en op reis!
Details tas:
Kleur: Taupe
Materiaal: Veganistisch leer
Afmeting: 35cm x 29cm (bxh)
multifunctionelerugtas | schoudertas | tastrend2024 | rugtas | | tassentrend |
De vernieuwde versie van onze topper Colorado is terug onder de naam "New Colorado". New Colorado is een fijn en functioneel schoudertasje en clutch. Dit tasje heeft verschillende royale vakken waar je je spullen veilig in op kunt bergen. De body bevat twee grote vakken, beide apart afgesloten met een ritssluiting. Tussen de twee vakjes in, zitten speciale vakjes voor het bewaren van bankpasjes en geld. Deze tas is ook perfect voor verschillende soorten telefoons. De New Colorado wordt afgesloten met een mooie flap voorzien van een drukmagneet.
New Colorado wordt geleverd met twee losse schouderbanden.
Details
Kleur: Blauw
Materiaal: PU materiaal / Veganistisch leer
Afmeting: 22 cm x 16 cm.
Afmeting schouderband: Verstelbaar tot 130 cm
schoudertasje | handtasje | schouderband | ritsjes | handbag | bagstrap | shoulderstrap | verstelbaar | veel vakjes |
"Langkawi" is een super fijn damestasje van I'm Dutch. De tas is uniek en heeft een speels printje. Dit veelzijdige tasje is te gebruiken als crossbodytasje, schoudertasje en bovendien telefoontasje. Het tasje is geschikt voor elke soort mobiele telefoon. Je kunt het Langkawi tasje afsluiten met een rits, zo zijn je kostbaarheden altijd veilig! Over het royale middenvak met rits zit een flap met magneetsluiting. De magneetsluiting en bevestigingshaken zijn uitgevoerd in een gouden/bronzen kleur. Een super fijn tasje voor de komende warme seizoenen!
Details:
Kleur: Naturel
Afmeting: 14 cm x 20 cm
Afmeting schouderband : Verstelbaar tot 130 cm
‘New Metz’ is een super leuk telefoon- en schoudertasje met een mooi speels patroon. Dit stoere telefoontasje heeft van binnen twee identieke vakken, waarvan één vak afsluitbaar met rits. Dit alles wordt omhult en afgesloten met een mooie flap met magneetsluiting en siergesp. Het tasje bevat genoeg ruimte voor een mobiele telefoon, maar daarnaast ook plek voor andere benodigdheden als sleutel, geld en pasjes. Met de prachtige speelse print is het tasje opvallend en maakt elke outfit af. 'New Metz' van I'm Dutch is super om een dagje mee op pad te gaan!
'New Metz’ wordt geleverd met twee schouderbanden; een effen smalle band, en een geweven brede band. Zo kun je zelf kiezen welke band het beste bij je outfit past!
Details:
Kleur: Panter
Materiaal: PU materiaal / Veganistisch leer
Afmeting: 14.5cm x 20.5cm
Afmeting koord: Verstelbaar tot 130cm
telefoontasje | crossbodytasje| smartphonemode| modeaccessoires | imdutch | modetrend |
Telefoontasje Amsberg is stoer en heeft een prachtige gevlochten buitenzijde met een mooi geweven schouderband.
Het tasje heeft één vak waarin je een telefoon, geld, pasjes e.d. in kwijt kunt. "Amsberg" is vervaardigd van een mooie kwaliteit PU. De inhoud van dit tasje wordt afgesloten met ritssluiting. Op de achterzijde zit nog een verticaal vakje dat afgesloten wordt met een rits.
Dit stoere telefoontasje Amsberg wordt geleverd met een schouderband. Deze is verstelbaar tot 140cm. Het tasje is te dragen als schoudertasje, of als crossbody tasje. Amsberg is een ideaal klein telefoon tasje om mee te nemen voor een dagje weg of avondje uit!
Details:
Kleur: Naturel
Materiaal: PU materiaal / Veganistisch leer
Afmeting: 18cm x 14cm x 5cm (bxhxd)
Afmeting schouderband: verstelbaar tot 140cm
"Manchester" is een fijn crossbody tasje van ÏmDutch ideaal voor verschillende doeleinden. Dit tasje is op meerdere manieren te dragen: over je schouder en als crossbody tas.
De tas is gemaakt van hoge kwaliteit PU materiaal. "Manchester" heeft van binnen één vak voor je eigendommen. Het tasje bevat genoeg ruimte voor een Samsung of Iphone, maar heeft daarnaast ook ruimte voor andere benodigdheden zoals sleutels, geld en pasjes. Het Manchester tasje heeft aan de achterzijde nog een extra vakje met een rits.
Dit fijne I'm Dutch schouder/crossbody tasje wordt geleverd met twee verstelbare schouderbanden. Je kunt kiezen tussen een breed geweven band, of een iets dunnere PU band. Je kunt de tas crossbody aan de voorkant, of op je rug dragen. "Manchester" is een waardevolle uitbreiding van je tassencollectie.
Details:
Kleur: Blauw
Materiaal: PU materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting:28cm bij 17cm
Afmetingen hengsel: Verstelbaar tot maximaal 130cm
‘Nancy’ is een super leuk telefoon- en schoudertasje met een mooi speels patroon. Dit stoere telefoontasje heeft van binnen twee identieke vakken, waarvan één vak afsluitbaar met rits. Dit alles wordt omhult en afgesloten met een mooie flap met magneetsluiting en siergesp. Het tasje bevat genoeg ruimte voor een mobiele telefoon, maar daarnaast ook plek voor andere benodigdheden als sleutel, geld en pasjes. Met de prachtige speelse print is het tasje opvallend en maakt elke outfit af. 'Nancy' van I'm Dutch is super om een dagje mee op pad te gaan!
'Nancy’ wordt geleverd met twee schouderbanden; een effen smalle band, en een geweven brede band. Zo kun je zelf kiezen welke band het beste bij je outfit past!
Details:
Kleur: Grijs
Materiaal: PU materiaal / Veganistisch leer
Afmeting: 14.5cm x 20.5cm
Afmeting koord: Verstelbaar tot 130cm
telefoontasje | crossbodytasje| smartphonemode| modeaccessoires | imdutch | modetrend |
Tasje "Gent" is een fijn multifunctioneel crossbody en schoudertasje. De damestas biedt veel ruimte voor al je eigendommen. De crossbody tas heeft twee grote vakken.
Aan de voorzijde zit een royaal vak waar je je Samsung of iphone telefoon in kwijt kunt. De voorkant is uitgevoerd in een natuurlijke croco print. De twee grote vakken zijn afsluitbaar met voor elk vak een aparte rits, het middenvak is daarnaast voorzien van insteekvakjes voor pasjes en afsluitbaar met een magneetsluiting. Ideaal voor je pasjes en papiergeld! Het tasje is uitgevoerd in hoogwaardig PU (kunstleer) materiaal. De schoudertas wordt geleverd met twee schouderbanden: een PU schouderband en een geweven brede schouderband. Je kunt dit tasje multifunctioneel gebruiken. Je kunt deze als crossbody en over de schouder dragen dankzij de verstelbare schouderband.
Gent is een klassiek en tijdloos tasje!
Details:
Kleur: Naturel
Materiaal: Pu (kunstleer)
Afmeting: 20cm x 15cm
Afmeting schouderband 130cm
Kingston is een fijne crossbody tas van I'm Dutch, ideaal voor verschillende doeleinden. De tas heeft de vorm van een heuptasje, maar is door de grootte beter geschikt om crossbody te dragen.
De tas is gemaakt van een hoogwaardig PU materiaal. De grote crossbody tas heeft van binnen één royaal vak waar je al je eigendommen in kunt bewaren. Het tasje bevat genoeg ruimte voor een Samsung of Iphone telefoon, maar daarnaast ook plek voor andere benodigdheden als sleutel, geld en pasjes. De Kingston heeft aan de achterkant nog een extra klein vakje met rits.
Deze fijne I'm Dutch crossbody tas wordt geleverd met twee verstelbare schouderbanden. Je kunt kiezen tussen een brede geweven band, of een dunne effen klassieke band. Je kunt de tas crossbody aan de voorkant, of op je rug dragen. Crossbody tas Kingston is ideaal voor het bewaren van je spullen!
Details:
Kleur: Rose gold
Materiaal: PU materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting:28cm bij 17cm
Afmetingen hengsel: Verstelbaar tot maximaal 130cm
Damestas 'New York - Toronto' is een combinatie van twee toppers. Dit model is extreem multifunctioneel. Je kunt de damestas dragen als clutch, schoudertas of crossbody tas. De New York - Toronto wordt namelijk geleverd met een mooie geweven schouderband, een polsbandje en verstelbare schouderband. De banden geven tas een leuke functionele look die bij iedere gelegenheid past!
De tas heeft twee ruime vakken die met rits zijn af te sluiten. De vakken zijn geschikt voor mobiel of andere waardevolle spullen. Tussen de twee royale vakken, zit nog een extra vakje verstopt. Deze is op zichzelf af te sluiten met rits. Perfect voor geld, of kostbare eigendommen! De overkoepelende rits is voorzien van een lipje met logo en magneetsluiting waardoor dit tasje extra veilig vergrendeld is.
New York - Toronto is het ideale damestasje van I'm Dutch!
Details damestas:
Kleur: Dark grey
Materiaal: Imitatie leer (PU)
Afmeting: 21cm x 14cm
Afmeting schouderband: 130cm
schoudertasje | handbag| tripplebag | handtas| schouderband| bagstrap| verstelbaar| printje |
Macon damestas is gemaakt van een hoogwaardig PU (veganistisch) leer.
Aan deze tas zit een mooi sjaaltje vast wat op verschillende manieren gedragen kan worden, en een lange schouderband. De binnenzijde van deze damestas is voorzien van 3 vakken waarvan 1 afsluitbaar met een rits. Aan de bovenkant zit een rits om de royale inhoud van de tas af te sluiten. De achterzijde van Macon is voorzien van een royaal vak afsluitbaar met rits.
Deze I'm Dutch schoudertas is een fraaie en welkome aanvulling van je tassencollectie!
Details tas:
Kleur: Champagne
Materiaal: PU Veganistisch leer
Afmeting: 38cm x 30cm (bxh)
Afmeting lang hengsel: 130cm