
Bestellingen voor 16.00 uur worden dezelfde dag verzonden!
OLT11203
EAN: 8720882412891'Bakkum' is een crossbody tasje van I'm Dutch, ideaal voor verschillende doeleinden.
Het tasje bevat 2 vakken gesloten door een rits met genoeg ruimte voor iedere soort mobiele telefoon, maar daarnaast ook plek voor andere benodigdheden als sleutel, brillenkoker, geld en pasjes. Ook aan de voorkant van de tas zit nog een extra afsluitbaar vakje.
Deze fijne I'm Dutch crossbody tas wordt geleverd met twee verstelbare banden: een PU band en een prachtige verwisselbare 5 cm brede geweven band. 'Bakkum' is ideaal voor op stap en het aankomende festival seizoen.
Details:
Kleur: Naturel
Materiaal: PU materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting: 20cm X 14cm (hxb)
Afmetingen hengsel: Verstelbaar tot maximaal 130cm
San Lorenzo damestas is gemaakt van een hoogwaardig PU (veganistisch) leer.
Een beetje stoere tas met een mooie geweven schouderband / bagstrap. De binnenzijde van deze damestas is voorzien van 3 vakken waarvan 1 afsluitbaar met een rits. Aan de bovenkant zit een rits om de royale inhoud van de tas af te sluiten. Verder zit er nog een klein portemonneetje aan de schouderband vast voor bijvoorbeeld wat muntgeld.
Deze I'm Dutch schoudertas is een fraaie en welkome aanvulling van je tassencollectie!
Details tas:
Kleur: Camel
Materiaal: PU Veganistisch leer
Afmeting: 40cm x 32cm (bxh)
Afmeting lang hengsel: 130cm
Afmeting Portemonneetje 16cm x 9,5 cm (bxh)
De XXL shopper Bali klinkt als een perfecte tas voor allerlei gelegenheden! Of je nu naar het strand, de sauna gaat of een weekendje weg, met de royale inhoud en speelse print biedt deze tas genoeg ruimte voor al je spullen. Het vak zorgt ervoor dat je waardevolle items veilig kunnen worden opgeborgen, en de ruime insteekvakken aan de voorkant en achterkant zijn handig voor gemakkelijke toegang tot je spullen. Het feit dat de tas ook binnenin makkelijk schoon te maken is, maakt het een extra praktische keuze!
Details:
Kleur: Camel Panter
Materiaal: Polyester
Afmeting: 84cm x 32cm x 35cm (lxbxh)
Dit stijlvolle tasje Murcia is compact en veelzijdig, ideaal voor dagelijks gebruik of een avondje uit.
"Murcia" heeft een verfijnde uitstraling dankzij het vintage-uitziende materiaal. Binnenin biedt het verschillende vakken, waaronder een vak met rits, waardoor je je essentials netjes kunt organiseren. De magnetische flap en ritssluiting zorgen voor extra veiligheid, terwijl de verstelbare riemen het mogelijk maken het tasje als schouder- of crossbodytas te dragen.
Details:
Kleur: Champagne
Materiaal: PU Materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting: 13cm x 22cm
Afmeting schouderbanden: verstelbaar tot 130 cm
telefoontasje | schoudertasje| smartphonemode| modeaccessoires | imdutch | modetrend
Damestas 'New York' van I'm Dutch is een top model en multifunctioneel. Je kunt de damestas dragen als clutch, schoudertas of crossbody tas. De New York wordt namelijk geleverd met een mooie geweven schouderband, een polsbandje en verstelbare schouderband. De New York past bij iedere gelegenheid!
De tas heeft twee ruime vakken die met rits zijn af te sluiten. De vakken zijn geschikt voor mobiel of andere waardevolle spullen. Tussen de twee royale vakken, zit nog een extra vakje verstopt. Deze is op zichzelf af te sluiten met rits. Perfect voor geld, of kostbare eigendommen! De overkoepelende rits is voorzien van een lipje met logo en magneetsluiting waardoor dit tasje extra veilig vergrendeld is.
New York is het ideale damestasje van I'm Dutch!
Details damestas:
Kleur: Licht taupe
Materiaal: veganistisch leer (PU)
Afmeting: 21cm x 14cm
Afmeting schouderband: 130cm
schoudertasje | handbag| tripplebag | handtas| schouderband| bagstrap| verstelbaar| printje |
Shopper Mari is een beachbag weekendtas met heel veel ruimte. Ideaal voor een oa dagje strand/ sauna of zelfs een weekendje weg! De tas is voorzien van een boven rits en heeft een grote royale inhoud. De voorkant van de tas heeft een ruim insteek vak. Deze ruime strandtas met rits biedt veel gemak en is binnenin makkelijk af te nemen!
Details:
Kleur: Zwart
Materiaal: PU materiaal
Afmeting: 84cm x 32cm x 35cm (lxbxh)
Ben jij op zoek naar een schoudertasje waar je jouw eigendommen overzichtelijk in kunt bewaren? Garmich biedt de oplossing!
Met de mooie panter stijl als eyecatcher, is Garmich een vlotte en elegante keuze. De damestas heeft een groot royaal vak waar je je spullen veilig en overzichtelijk bij je kunt dragen afgesloten met ritssluiting. Deze is perfect voor verschillende soorten telefoons; elk iPhone of Samsung model past hier in. Ook je portemonnee, paspoort of geld passen prima. Aan de voorkant van de tas zit een fraaie grote flap, afsluitbaar met twee grote drukmagneten.
Het tasje wordt geleverd met een lange verstelbare schouderband uitgevoerd in dezelfde stijl als het schoudertasje Daardoor kun je het damestasje niet alleen als schouder of crossbody tasje gebruiken.
Multifunctioneel damestasje Garmich is een plezier om te dragen.
Details schoudertas:
Kleur: Black
Materiaal: Teddy
Afmeting: 16cm x 20cm x 6cm
Afmeting schouderband: Verstelbaar tot 130 cm
Ontdek onze gloednieuwe 'Honfleur' tas, jouw onmisbare metgezel voor de aankomende zomer
Deze royale shopper biedt ruimte voor al jouw benodigdheden terwijl je stijlvol de deur uit stapt. Met handige afmetingen van 34 cm bij 25 cm heeft 'Honfleur' een praktische rechthoekige vorm die gemakkelijk mee te nemen is en stevig rechtop blijft staan, zonder gedoe. En alsof dat nog niet genoeg is, wordt deze tas geleverd met een handige lange schouderband voor extra draagopties.
De bovenkant van de tas sluit naadloos af met een rits, waardoor je spullen veilig zijn opgeborgen. Binnenin vind je een handig klein vak met ritssluiting, evenals twee praktische steekvakken voor nog meer organisatiemogelijkheden.
Details damestas:
Kleur: Groen
Materiaal: Veganistisch leer
Afmeting:
schoudertas | tassentrends | veganleather | damestas | theperfectbag | imdutch | | modetrends
'Sheffield' is een nieuw dubbel tasje van I'mDutch. De croco print en de opvallende brede schouderband van de Sheffield geven het damestasje een unieke look.
Sheffield is te dragen als schouder- of crossbodytasje. Dit I'm Dutch damestasje wordt geleverd inclusief brede geweven schouderband en is verkrijgbaar in diverse kleuren. Naast de opvallende schouderband, zit er ook een tweede dunne effen PU schouderband bij. De twee ruime met één rits afsluitbare vakken zijn ideaal om je mobiel in te doen, of andere waardevolle eigendommen. Een handig middenvak biedt een veilige plek voor pasjes en bevat insteekvakjes tevens afsluitbaar met een ritsje.
Details damestas:
Kleur: Zwart
Materiaal: PU materiaal / Veganistisch leer
Afmeting: 22 cm x 14 cm
Afmeting schouderbanden: verstelbaar tot 130cm
schoudertas | schoudertasje | veganleather | tassentrends | hippetas | trendytas | modetrends | verstelbare schouderband | mix&match | imdutch |
Billund is een crossbody tasje van 'm Dutch, ideaal voor verschillende doeleinden. De tas heeft de vorm van een heuptasje, maar is nog leuker om als crossbody tasje te dragen.
De tas is gemaakt van een fijne zachte teddy materiaal, gecombineerd met hoogwaardig PU materiaal. Het tasje heeft een royale inhoud, zo is er genoeg ruimte voor een Samsung of IPhone telefoon, sleutels, brillenkoker, flesje water, geld en pasjes. Verder is er een klein vakje met rits binnen in de tas. Dit alles wordt omhult en afgesloten met een rits. Ook aan de achterkant van de tas zit nog een extra afsluitbaar vakje.
Deze fijne I'm Dutch crossbody tas wordt geleverd met een klassieke geweven band die verstelbaar is tot 130cm. Je kunt de tas crossbody aan de voorkant, of op je rug dragen. Crossbody tasje Billund is ideaal voor op stap.
Details:
Kleur: camel
Materiaal: PU materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting: 37cm X 18cm (bxh)
Afmetingen hengsel: Verstelbaar tot maximaal 130cm
Ontdek het nieuwe "Vel Gardena" telefoontasje van I'mDutch. Dit compacte tasje is ideaal voor het veilig en stijlvol opbergen van je telefoon en kleine essentials. Met zijn zachte teddy afwerking voelt dit tasje niet alleen heerlijk aan, maar is het ook een echte eyecatcher. De flap wordt afgesloten met een elegante draaisluiting, wat je spullen veilig houdt en een vleugje verfijning toevoegt. Verder heeft het tasje een verstelbare Teddy PU band.
Met het Vel Gardena telefoontasje heb je je belangrijkste items altijd binnen handbereik, zonder in te leveren op stijl. Perfect voor dagelijks gebruik of een avondje uit.
Details:
Kleur: Sand
Materiaal: Teddy
Afmeting: 12cm x 18cm x 5cm (bxhxd)
Seychellen – De Trendy & Ruime Tas voor Elke Gelegenheid
Op zoek naar een tas die er net zo goed uitziet als hij praktisch is? Seychellen is jouw nieuwe favoriet! Met zijn glanzende afwerking en strakke rechthoekige design straalt deze tas moeiteloze elegantie uit, terwijl hij genoeg ruimte biedt voor al je essentials.
Details
Klaar voor een tas die met je meebeweegt? Bestel de Seychellen nu!
De "Palermo" tas is weer terug met een nieuwe look! Deze ideale damestas wordt geleverd met een geweven hengsel.
Deze mooie middelgrote damestas is handig en makkelijk mee te nemen. De binnenzijde van deze fraaie damestas is voorzien van en diverse vakken waarvan 2 afsluitbaar met rits. Aan de bovenzijde een rits om het geheel af te sluiten. Verder is er een vakje aan de achterkant van de tas die afsluitbaar is met een rits. De tas wordt geleverd met een lang effen hengsel en een kort geweven hengsel.
Dankzij de hengsels kan de tas op verschillende manieren gebruikt kan worden, als schoudertas of crossbody tas. De tas is gemaakt van hoogwaardig PU
Dit poefmodel damestas is een fijn middelgroot model om mee te nemen op reis, een weekend weg of voor dagelijks gebruik!
Details damestas:
Kleur: Natural
Materiaal: PU
Afmeting: 35cm x 25cm x 12,5cm (bxhxd)
Afmeting lang hengsel: 130cm
schoudertas | tassentrends | veganleather | damestas | theperfectbag | imdutch | modetrends
Super fijn telefoontasje Spa is een handige tasje van I'm Dutch heeft een prachtige look en een unieke opvallende schouderband.
Het telefoontasje heeft een vak aan de voorkant waar perfect een telefoon in past. Het vak wordt afgesloten met een magneet. In het royale middenvak kun je daarnaast van alles kwijt; portemonnee, sleutels, telefoon, noem het maar op! Tenslotte zit er aan de achterkant een vak met rits waar je pasjes en andere kostbaarheden in kwijt kunt.
Dit stoere tasje Spa valt op dankzij de unieke schouderband. Is deze niks voor jou? Geen probleem, de tas wordt ook geleverd met een smallere effen schouderband. Omwisselen tussen de twee banden is zo gedaan. Beide banden zijn verstelbaar tot 130cm. Het tasje is te dragen als schoudertasje, of als crossbody tasje.
Details:
Kleur: Khaki
Materiaal: PU materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting: 15cm x 20cm
Afmeting schouderband: verstelbaar tot 130cm
Het “Bretagne” tasje is een praktische en stijlvolle keuze voor wie georganiseerd op pad wil.
Het hoofdvak sluit met een ritssluiting en biedt binnenin een klein ritsvakje en een handig zijvakje voor kleinere items. Daarnaast wordt de tas geleverd met een bijpassend portemonneetje, ideaal voor muntgeld/pasjes of andere kleine essentials en twee bandjes.
"Bretagne" is uitgevoerd in een hoge kwaliteit Eco PU met een fraaie print!
Een compact en veelzijdig tasje die perfect is voor dagelijks gebruik!
Dit tasje is super leuk te combineren met portemonneetje Rodas!
Details:
Kleur: Naturel
Materiaal: PU Materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting: 16cm x 24cm
Afmeting schouderbanden: verstelbaar tot 130 cm
telefoontasje | schoudertasje| smartphonemode| modeaccessoires | imdutch | modetrend
De Avoriaz Tas van I'm Dutch is dé shopper die aan al je wensen voldoet.
Deze ruime tas, afgewerkt met trendy teddy randjes, biedt zowel een chique uitstraling als praktische opbergruimte. Het grote hoofdvak sluit veilig af met een ritssluiting en biedt voldoende ruimte voor al je dagelijkse essentials. Binnenin vind je drie kleinere vakjes voor extra organisatie, waarvan één voorzien is van een ritssluiting voor je waardevolle spullen. De tas is bovendien uitgerust met een verstelbare schouderband
Met de Avoriaz Shopper combineer je moeiteloos mode en gemak – perfect voor de winter dagen, stadswandelingen of een stijlvol dagje uit.
Details:
Kleur: Naturel
Materiaal: Teddy
Afmeting: 50cm x 30cm x 15cm (bxhxd)
Afmeting lang hengsel: 130cm
*nieuwsbrief-j *nieuwsbrief-n *nieuwsbrief-dc
De "Palma" tas is weer terug met een nieuwe look! Deze ideale damestas wordt geleverd met een geweven hengsel.
Deze mooie middelgrote damestas is handig en makkelijk mee te nemen. De binnenzijde van deze fraaie damestas is voorzien van diverse vakken waarvan 2 afsluitbaar met rits. Aan de bovenzijde zit een rits om het geheel af te sluiten. Verder is er een vakje aan de achterkant van de tas die afsluitbaar is met een rits. De tas wordt geleverd met een lang hengsel en een korte geweven hengsel.
Dankzij de hengsels kan de tas op verschillende manieren gebruikt kan worden, als schoudertas of crossbody tas. De tas is gemaakt van hoogwaardig PU / veganistisch leer.
Dit poefmodel damestas is een fijn middelgroot model om mee te nemen op reis, een weekend weg of voor dagelijks gebruik!
Details damestas Palma:
Kleur: Zwart
Materiaal: Veganistisch leer
Afmeting: 35cm x 25cm x 12,5cm (bxhxd)
Afmeting lang hengsel: 130cm
schoudertas | tassentrends | veganleather | damestas | theperfectbag | imdutch | modetrends
*nieuwsbrief-k *nieuwsbrief-bf