
Bestellingen voor 16.00 uur worden dezelfde dag verzonden!
OLT10043
EAN: 8720882411597Ben jij op zoek naar een schoudertasje waar je jouw eigendommen overzichtelijk in kunt bewaren? Elba biedt de oplossing!
Met de mooie flap als eyecatcher, is Elba daarnaast een vlotte en elegante keuze. De damestas heeft verschillende royale vakken waar je je spullen veilig en overzichtelijk bij je kunt dragen. De body bevat een groot vak, afgesloten met ritssluiting. Deze is perfect voor verschillende soorten telefoons; elk iPhone of Samsung model past hier in. Ook je portemonnee, paspoort of geld past hier in. Naast dit vak zit aan de achterkant een extra vak, ook afgesloten met een rits. Dit vak is ideaal voor pasjes of andere kleine benodigdheden die je veilig wilt houden. Aan de voorkant van de tas, zit een fraaie grote flap, afgesloten met twee grote drukmagneten. Onder de flap, aan de voorzijde, zit bovendien nóg een gestanst vak welke ook afsluitbaar is met rits.
Het tasje ziet er niet alleen super flitsend uit, maar is ook erg flexibel! Het tasje wordt geleverd met een losse schouderband met mooie print. Daardoor kun je het damestasje niet alleen als schouder of crossbody tasje gebruiken, maar ook als heuptas.
Multifunctioneel damestasje Elba is een plezier om te dragen.
Details schoudertas:
Kleur: Naturel
Materiaal: Pu (Veganistisch leer)
Afmeting: 16cm x 22cm x 8cm
Afmeting schouderband: Verstelbaar tot 130 cm
Damestas Evian is een super fijn en stylish schoudertasje. Dit dubbele tasje heeft twee vakken die ieder afzonderlijk afsluitbaar zijn met een rits. De ruime vakken bieden genoeg ruimte voor grote Samsung of iphone telefoons. Tussen de twee vakken zit een tussenvakje waar je al je pasjes en geld veilig kunt bewaren. Er zitten insteekvakjes in dit vak, en het is met magneet afsluitbaar. De voorkant van de tas valt op dankzij de unieke stiksels. Damestasje Evian wordt geleverd met een brede schouderband en een subtiele smalle schouderband. Evian is een fantastisch tasje die iedere outfit een special touch geeft omdat hij net even anders is.
Details:
Kleur: Camel
Materiaal: Veganistisch Leer
Afmeting: 14cm x 21cm
Afmeting schouderband: Verstelbaar tot 130cm
Upgrade je stijl met ons modieuze schoudertasje 'Tyler'! Dit trendy accessoire voegt een vleugje elegantie toe aan elke outfit. Dit stoere telefoontasje heeft twee vakken die met een rits afzonderlijk worden afgesloten. Het tasje bevat genoeg ruimte voor ieder merk mobiele telefoon, maar heeft daarnaast ook plek voor andere benodigdheden zoals sleutels, geld en pasjes. De Tyler wordt geleverd met twee schouderbanden; een effen smalle band, en een geweven brede schouderband / bagstrap. Zo kun je zelf kiezen welke band het beste bij je outfit past!
Telefoontasje Tyler is super om een dagje mee op pad te gaan!
Details:
Kleur: Naturel
Materiaal: PU Materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting: 14.5cm x 20.5cm
Afmeting schouderbanden: verstelbaar tot 130 cm
telefoontasje | schoudertasje| smartphonemode| modeaccessoires | imdutch | modetrend |
Seychellen – De Trendy & Ruime Tas voor Elke Gelegenheid
Op zoek naar een tas die er net zo goed uitziet als hij praktisch is? Seychellen is jouw nieuwe favoriet! Met zijn glanzende afwerking en strakke rechthoekige design straalt deze tas moeiteloze elegantie uit, terwijl hij genoeg ruimte biedt voor al je essentials.
Details
Klaar voor een tas die met je meebeweegt? Bestel de Seychellen nu!
Kampen is een stylisch telefoontasje met studs van fijn formaat om overal mee naar toe te nemen. Dit telefoontasje bestaat uit een vak waar iedere soort mobiele telefoon goed in past. Het hoofdvak wordt afgesloten door een envelopflap met magneetsluiting. De geweven schouderband / bag strap geeft dit stylische tasje een unieke look. Aan de achterkant van het tasje zit een klein vakje afgesloten met rits. De perfecte manier om kleine kostbaarheden veilig te bewaren bewaren.
Kortom: onze topper 'Kampen' is een perfect tasje voor iedere gelegenheid!
Details:
Kleur: Taupe
Materiaal: PU materiaal / Veganistisch leer
Afmeting: 12cm x 19,5cm
Afmeting koord: Verstelbaar tot 140cm
Ben jij op zoek naar een schoudertasje waar je jouw eigendommen overzichtelijk in kunt bewaren? Steinbach biedt de oplossing!
Met de leuke teddy stijl als eyecatcher, is Steinbach een vlotte en elegante keuze. De damestas heeft een groot royaal vak waar je je spullen veilig en overzichtelijk bij je kunt dragen afgesloten met ritssluiting. Deze is perfect voor verschillende soorten telefoons; elk iPhone of Samsung model past hier in. Ook je portemonnee, paspoort of geld passen prima. Aan de voorkant van de tas zit een fraaie grote flap, afsluitbaar met twee grote drukmagneten.
Het tasje wordt geleverd met een lange verstelbare schouderband uitgevoerd in dezelfde stijl als het schoudertasje Daardoor kun je het damestasje niet alleen als schouder of crossbody tasje gebruiken.
Multifunctioneel damestasje Steinbach is een plezier om te dragen.
Details schoudertas:
Kleur: Naturel
Materiaal: Teddy
Afmeting: 16cm x 20cm x 6cm
Afmeting schouderband: Verstelbaar tot 130 cm
*nieuwsbrief-f *nieuwbrief-g *nieuwsbrief-i *nieuwsbrief-p
Ben jij op zoek naar een schoudertasje waar je jouw eigendommen overzichtelijk in kunt bewaren? Toulon biedt de oplossing!
Met de mooie flap als eyecatcher, is Toulon daarnaast een vlotte en elegante keuze. De damestas heeft een groot royaal vak waar je je spullen veilig en overzichtelijk bij je kunt dragen. De body bevat een groot vak, afgesloten met ritssluiting. Deze is perfect voor verschillende soorten telefoons; elk iPhone of Samsung model past hier in. Ook je portemonnee, paspoort of geld past hier in. Aan de voorkant van de tas zit een fraaie grote flap, afgesloten met twee grote drukmagneten.
Het tasje ziet er niet alleen super flitsend uit, maar is ook erg flexibel! Het tasje wordt geleverd met een losse schouderband met mooie print en een klein portemonneetje. Daardoor kun je het damestasje niet alleen als schouder of crossbody tasje gebruiken, maar ook als heuptas.
Multifunctioneel damestasje Toulon is een plezier om te dragen.
Details schoudertas:
Kleur: Zwart
Materiaal: Pu (Veganistisch leer)
Afmeting: 16cm x 22cm x 8cm
Afmeting schouderband: Verstelbaar tot 130 cm
Het “Madrid” tasje is een praktische en moderne keuze voor elke gelegenheid.
Met een flap aan de voorkant die sluit met een drukmagneet en twee ruime ritsvakken aan de bovenkant, biedt dit tasje voldoende ruimte en gemak.
Een compact en elegant accessoire dat perfect is voor je dagelijkse pleziertjes!
Details:
Kleur: Camel
Materiaal: PU Materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting: 16cm x 24cm
Afmeting schouderbanden: verstelbaar tot 130 cm
telefoontasje | schoudertasje| smartphonemode| modeaccessoires | imdutch | modetrend
Seychellen – De Trendy & Ruime Tas voor Elke Gelegenheid
Op zoek naar een tas die er net zo goed uitziet als hij praktisch is? Seychellen is jouw nieuwe favoriet! Met zijn glanzende afwerking en strakke rechthoekige design straalt deze tas moeiteloze elegantie uit, terwijl hij genoeg ruimte biedt voor al je essentials.
Details
Klaar voor een tas die met je meebeweegt? Bestel de Seychellen nu!
'Mattie' is helemaal nieuw in de collectie van I'm Dutch. Een stoere crossbody tas met ontzettend veel ruimte én draaggemak.
De tas is gemaakt van hoogwaardig PU materiaal (veganistisch leer). De crossbody heeft meerdere opbergvakken in verschillende maten. Uiteraard zijn deze allemaal afsluitbaar door middel van een rits. Zo kun je al jouw eigendommen veilig bewaren en er toch makkelijk bij.
Ook Leuk te combineren met het Alicante portemonneetje!
Details:
Kleur: Camel
Materiaal: PU materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting:17cm x 28cm x 6cm
Afmetingen hengsel: Verstelbaar tot maximaal 130cm
*nieuwsbrief-match
crossbodytas | crossbody | schouderband | verstelbaar | multifunctioneel | zaktas | veel vakjes | veel bergruimte |
Ben jij op zoek naar een schoudertasje waar je jouw eigendommen overzichtelijk in kunt bewaren? Samos biedt de oplossing!
Met de mooie flap als eyecatcher, is Samos daarnaast een vlotte en elegante keuze. De damestas heeft een groot royaal vak waar je je spullen veilig en overzichtelijk bij je kunt dragen. De body bevat een groot vak, afgesloten met ritssluiting. Deze is perfect voor verschillende soorten telefoons; elk iPhone of Samsung model past hier in. Ook je portemonnee, paspoort of geld past hier in. Aan de voorkant van de tas zit een fraaie grote flap, afgesloten met twee grote drukmagneten.
Het tasje ziet er niet alleen super flitsend uit met zijn croco print, maar is ook erg flexibel! Het tasje wordt geleverd met een losse schouderband met mooie print en een klein portemonneetje. Daardoor kun je het damestasje niet alleen als schouder of crossbody tasje gebruiken, maar ook als heuptas.
Multifunctioneel damestasje Samos is een plezier om te dragen.
Details schoudertas:
Kleur: Zwart
Materiaal: Pu (Veganistisch leer)
Afmeting: 16cm x 22cm x 8cm
Afmeting schouderband: Verstelbaar tot 130 cm
Detroit damestas is gemaakt van een hoogwaardig PU (veganistisch) leer met een grove lychee print.
Een beetje stoere tas met een mooie geweven schouderband / bagstrap. De binnenzijde van deze damestas is voorzien van vijf vakken waarvan 2 afsluitbaar met een rits. De bovenkant een rits om de royale inhoud van de tas af te sluiten. De achterzijde van Detroit is voorzien van een royaal vak afsluitbaar met rits.
Deze I'm Dutch schoudertas is een fraaie en welkome aanvulling van je tassencollectie!
Details tas:
Kleur: Zwart
Materiaal: PU Veganistisch leer
Afmeting: 35cm x 30cm (bxh)
Afmeting lang hengsel: 130cm
'Ruigoord' is een nieuw crossbody tasje van I'm Dutch, ideaal voor verschillende doeleinden.
Het tasje bevat een vak gesloten door een rits met genoeg ruimte voor iedere soort mobiele telefoon, maar daarnaast ook plek voor andere benodigdheden als sleutel, brillenkoker, geld en pasjes. Ook aan de voorkant van de tas zit nog een extra afsluitbaar vakje met een rits. Aan de achterkant zit nog een handig vakje afsluitbaar met een drukmagneet.
Details:
Kleur: Panter light
Materiaal: Canvas
Afmeting: 20cm X 14cm (hxb)
Afmetingen hengsel: Verstelbaar tot maximaal 130cm
‘New Metz’ is een super leuk telefoon- en schoudertasje met een mooi speels patroon. Dit stoere telefoontasje heeft van binnen twee identieke vakken, waarvan één vak afsluitbaar met rits. Dit alles wordt omhult en afgesloten met een mooie flap met magneetsluiting en siergesp. Het tasje bevat genoeg ruimte voor een mobiele telefoon, maar daarnaast ook plek voor andere benodigdheden als sleutel, geld en pasjes. Met de prachtige speelse print is het tasje opvallend en maakt elke outfit af. 'New Metz' van I'm Dutch is super om een dagje mee op pad te gaan!
'New Metz’ wordt geleverd met twee schouderbanden; een effen smalle band, en een geweven brede band. Zo kun je zelf kiezen welke band het beste bij je outfit past!
Details:
Kleur: Panter
Materiaal: PU materiaal / Veganistisch leer
Afmeting: 14.5cm x 20.5cm
Afmeting koord: Verstelbaar tot 130cm
telefoontasje | crossbodytasje| smartphonemode| modeaccessoires | imdutch | modetrend |
De "Breda" tas is een nieuwe middelgrote tas uit de I'm Dutch collectie.
Deze mooie middelgrote damestas is handig en makkelijk mee te nemen. De binnenzijde van deze fraaie damestas is voorzien van een lichte voering en diverse vakken waarvan 2 afsluitbaar met rits. Aan de bovenzijde een rits om het geheel af te sluiten. Verder heeft de Breda een vakje aan de achterkant van de tas die afsluitbaar is met een rits. De tas wordt geleverd met een kort effen hengsel en een lang geweven hengsel.
Dankzij de hengsels kan de tas op verschillende manieren gebruikt kan worden, als schoudertas of crossbody tas. De tas is gemaakt van hoogwaardig PU / veganistisch leer.
Dit poefmodel damestas is een fijn middelgroot model om mee te nemen op reis, een weekend weg of voor dagelijks gebruik!
Details damestas:
Kleur: Licht groen
Materiaal: Veganistisch leer
Afmeting: 35cm x 25cm x 12,5cm (bxhxd)
Afmeting lang hengsel: 130cm
schoudertas | tassentrends | veganleather | damestas | theperfectbag | imdutch | | modetrends
*nieuwsbrief-c *nieuwbrief-d *nieuwbrief-g
Meet Geneve! Of je nu een dagje gaat shoppen of een avondje uit bent, deze trendy tas is de perfecte aanvulling op jouw outfit. Met hun stijlvolle design en praktische indeling, houdt onze Geneve al jouw essentials binnen handbereik.
Geneve heeft verschillende royale vakken waar je je spullen veilig en overzichtelijk bij je kunt dragen. De body bevat een groot vak, afgesloten met ritssluiting. Deze is perfect voor verschillende soorten telefoons; elk iPhone of Samsung model past hier in. Ook je portemonnee, paspoort of geld past hier in. Naast dit vak zit aan de achterkant een extra vakje, ook afgesloten met een rits. Dit vak is ideaal voor pasjes of andere kleine benodigdheden die je veilig wilt houden.
Het tasje wordt geleverd met een PU en geweven schouderband met mooie print, tevens voorzien van klein rond portemonneetje.
Details schoudertas:
Kleur: Silver
Materiaal: Pu (Veganistisch leer)
Afmeting: 15cm x 22cm x 5cm
Afmeting schouderband: Verstelbaar tot 130 cm
'Ruigoord' is een nieuw crossbody tasje van I'm Dutch, ideaal voor verschillende doeleinden.
Het tasje bevat een vak gesloten door een rits met genoeg ruimte voor iedere soort mobiele telefoon, maar daarnaast ook plek voor andere benodigdheden als sleutel, brillenkoker, geld en pasjes. Ook aan de voorkant van de tas zit nog een extra afsluitbaar vakje met een rits. Aan de achterkant zit nog een handig vakje afsluitbaar met een drukmagneet.
Details:
Kleur: Blauw
Materiaal: PU materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting: 20cm X 14cm (hxb)
Afmetingen hengsel: Verstelbaar tot maximaal 130cm