
Bestellingen voor 16.00 uur worden dezelfde dag verzonden!
OLT13901
EAN: 8721206602028Unieke stoere grote damestas / shopper "Le Mans" is weer een mooie parel van I'm Dutch. Deze grote damestas is uitgevoerd in twee verschillende PU materialen. Hierdoor heeft de tas een unieke look. Deze gave tas is voorzien van een bovenrits en heeft binnenin twee vakken afgesloten met een rits, tevens twee vakjes voor je I-phone/mobiel. Naast het schouderhengsel, is er ook een lange verstelbaar hengsel (130 cm) bijgeleverd.
Het voordeel van damestas Le Mans is dat je veel kwijt kunt in de tas. De bovenhelft van de tas kan zelfs omgeslagen worden zodat je Le Mans ook kleiner kunt dragen. Een prachtige klassieke toevoeging aan je tassen collectie!
Details:
Kleur: Camel
Materiaal: PU Materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting: 42 cm x 38 cm (hxb)
Afmeting lang hengsel: 130 cm
Shopper Rio is een beachbag weekendtas met heel veel ruimte. Ideaal voor een oa dagje strand/ sauna of zelfs een weekendje weg! De tas is voorzien van een boven rits en heeft een grote royale inhoud. De voorkant van de tas heeft een ruim insteek vak. Deze ruime strandtas met rits biedt veel gemak en is binnenin makkelijk af te nemen!
Details:
Kleur: Silver
Materiaal: PU
Afmeting: 80cm x 32cm x 35cm (lxbxh)
Seychellen – De Trendy & Ruime Tas voor Elke Gelegenheid
Op zoek naar een tas die er net zo goed uitziet als hij praktisch is? Seychellen is jouw nieuwe favoriet! Met zijn glanzende afwerking en strakke rechthoekige design straalt deze tas moeiteloze elegantie uit, terwijl hij genoeg ruimte biedt voor al je essentials.
Details
Klaar voor een tas die met je meebeweegt? Bestel de Seychellen nu!
Unieke stoere grote damestas / shopper "Le Mans" is weer een mooie parel van I'm Dutch. Deze grote damestas is uitgevoerd in twee verschillende PU materialen. Hierdoor heeft de tas een unieke look. Deze gave tas is voorzien van een bovenrits en heeft binnenin twee vakken afgesloten met een rits, tevens twee vakjes voor je I-phone/mobiel. Naast het schouderhengsel, is er ook een lange verstelbaar hengsel (130 cm) bijgeleverd.
Het voordeel van damestas Le Mans is dat je veel kwijt kunt in de tas. De bovenhelft van de tas kan zelfs omgeslagen worden zodat je Le Mans ook kleiner kunt dragen. Een prachtige klassieke toevoeging aan je tassen collectie!
Details:
Kleur: Taupe
Materiaal: PU Materiaal (Veganistisch leer)
Afmeting: 42 cm x 38 cm (hxb)
Afmeting lang hengsel: 130 cm
De "Elvy" tas is weer terug met een nieuwe look! Deze ideale damestas wordt geleverd met een geweven hengsel.
Deze mooie middelgrote damestas is handig en makkelijk mee te nemen. De binnenzijde van deze fraaie damestas is voorzien van een frisse streepjes voering en diverse vakken waarvan 2 afsluitbaar met rits. Aan de bovenzijde een rits om het geheel af te sluiten. Verder is er een vakje aan de achterkant van de tas die afsluitbaar is met een rits. De tas wordt geleverd met een lang effen hengsel en een kort geweven hengsel.
Dankzij de hengsels kan de tas op verschillende manieren gebruikt kan worden, als schoudertas of crossbody tas. De tas is gemaakt van hoogwaardig PU
Dit poefmodel damestas is een fijn middelgroot model om mee te nemen op reis, een weekend weg of voor dagelijks gebruik!
Details damestas:
Kleur: Zwart
Materiaal: PU
Afmeting: 35cm x 25cm x 12,5cm (bxhxd)
Afmeting lang hengsel: 130cm
schoudertas | tassentrends | veganleather | damestas | theperfectbag | imdutch | modetrends
De "Breda" tas is een nieuwe middelgrote tas uit de I'm Dutch collectie.
Deze mooie middelgrote damestas is handig en makkelijk mee te nemen. De binnenzijde van deze fraaie damestas is voorzien van een lichte voering en diverse vakken waarvan 2 afsluitbaar met rits. Aan de bovenzijde een rits om het geheel af te sluiten. Verder heeft de Breda een vakje aan de achterkant van de tas die afsluitbaar is met een rits. De tas wordt geleverd met een kort effen hengsel en een lang geweven hengsel.
Dankzij de hengsels kan de tas op verschillende manieren gebruikt kan worden, als schoudertas of crossbody tas. De tas is gemaakt van hoogwaardig PU / veganistisch leer.
Dit poefmodel damestas is een fijn middelgroot model om mee te nemen op reis, een weekend weg of voor dagelijks gebruik!
Details damestas:
Kleur: Licht groen
Materiaal: Veganistisch leer
Afmeting: 35cm x 25cm x 12,5cm (bxhxd)
Afmeting lang hengsel: 130cm
schoudertas | tassentrends | veganleather | damestas | theperfectbag | imdutch | | modetrends
*nieuwsbrief-c *nieuwbrief-d *nieuwbrief-g
"Nice" een hot item uit de nieuwe I'm Dutch collectie,
Deze mooie grote shopper is handig en modieus tegelijk. De binnenzijde van deze fraaie schoudertas is voorzien van een effen voering en diverse vakken waarvan 1 afsluitbaar met rits. "Nice" is vervaardigt van een hoogwaardig iets glimmend PU materiaal.
"Nice" is uitgevoerd in vier prachtige tinten: Brons/Rose-gold/Champagne en Silver.
Met deze schoudertas mag je gezien worden!
De "Nice" is een fijne royale schoudertas, perfect om om mee te gebruiken als schooltas, reistas, of voor dagelijks gebruik!
Details damestas:
Kleur: Rose gold
Materiaal: PU
Afmeting: 36cm x 35cm x 14cm (bxhxd)
schoudertas | zaktas | veganleather| tassentrends | shopper | multifunctionele tas | modetrends
De "Palma" tas is weer terug met een nieuwe look! Deze ideale damestas wordt geleverd met een geweven hengsel.
Deze mooie middelgrote damestas is handig en makkelijk mee te nemen. De binnenzijde van deze fraaie damestas is voorzien van een frisse streepjes voering en diverse vakken waarvan 2 afsluitbaar met rits. Aan de bovenzijde zit een rits om het geheel af te sluiten. Verder is er een vakje aan de achterkant van de tas die afsluitbaar is met een rits. De tas wordt geleverd met een lang hengsel en een korte geweven hengsel.
Dankzij de hengsels kan de tas op verschillende manieren gebruikt kan worden, als schoudertas of crossbody tas. De tas is gemaakt van hoogwaardig PU / veganistisch leer.
Dit poefmodel damestas is een fijn middelgroot model om mee te nemen op reis, een weekend weg of voor dagelijks gebruik!
Details damestas Palma:
Kleur: Donker groen
Materiaal: Veganistisch leer
Afmeting: 35cm x 25cm x 12,5cm (bxhxd)
Afmeting lang hengsel: 130cm
schoudertas | tassentrends | veganleather | damestas | theperfectbag | imdutch | najaar2023 | modetrends
Zurich: onze nieuwste topper voor komend seizoen! Helemaal nieuw in de I'm Dutch collectie en een echte musthave voor ieder uitstapje.
Deze stoere rugzak is een echte eyecatcher dankzij de mooie zachte teddy stof in combinatie met Veganistisch leer.
Onder de prachtige flap met siergesp en magneetsluiting bevind zich een verrassend ruim binnenvak waarin genoeg ruimte is om de benodigdheden voor ieder uitstapje veilig op te bergen. Uiteraard bevind zich van binnen ook nog een met rits afsluitbaar vakje voor uw kleine kostbaarheden.
Dit alles is af te sluiten doormiddel van een veganistisch lederen trek-koord, een ritssluiting én uiteraard de hierboven beschreven flap. Zo zijn uw kostbaarheden altijd veilig opgeborgen.
Details:
Kleur: Taupe
Materiaal: PU materiaal (Veganistisch leer) en Teddy
Afmeting: 30 cm bij 33cm bij 12,5cm
Afmetingen hengsel: Verstelbaar tot maximaal 130cm
rugtas | rugzak | tassentrends | teddytas | hippetas | teddy | najaar2024 | modetrends
De XXL shopper Bali klinkt als een perfecte tas voor allerlei gelegenheden! Of je nu naar het strand, de sauna gaat of een weekendje weg, met de royale inhoud en speelse print biedt deze tas genoeg ruimte voor al je spullen. Het vak zorgt ervoor dat je waardevolle items veilig kunnen worden opgeborgen, en de ruime insteekvakken aan de voorkant en achterkant zijn handig voor gemakkelijke toegang tot je spullen. Het feit dat de tas ook binnenin makkelijk schoon te maken is, maakt het een extra praktische keuze!
Details:
Kleur: Camel Panter
Materiaal: Polyester
Afmeting: 84cm x 32cm x 35cm (lxbxh)
De "Palma" tas is weer terug in een nieuwe look! Nu in volledig teddy materiaal.
Deze mooie middelgrote damestas is handig en makkelijk mee te nemen. De binnenzijde van deze fraaie damestas is voorzien van diverse vakken. Aan de bovenzijde een rits om het geheel af te sluiten. Verder is er een vakje aan de achterkant van de tas die afsluitbaar is met een rits. De tas wordt geleverd met een lang hengsel en een korte geweven hengsel.
Dankzij de hengsels kan de tas op verschillende manieren gedragen worden, als schoudertas- of crossbody tas. De tas is gemaakt van hoogwaardig PU / veganistisch leer.
Dit poefmodel damestas is een fijn middelgroot model om mee te nemen op reis, een weekend weg of voor dagelijks gebruik!
Details damestas Palma:
Kleur: Zwart
Materiaal: Veganistisch leer
Afmeting: 35cm x 25cm x 12,5cm (bxhxd)
Afmeting lang hengsel: 130cm
schoudertas | tassentrends | veganleather | damestas | theperfectbag | imdutch | modetrends
Lugano is een ideale damestas die zowel als rugzak of als schoudertas te dragen is. Lugano heeft op de achterzijde een afsluitbaar vak met een rits. De binnenzijde is afgesloten met een grote rits, in dit binnenvak zit nog een klein vakje wat ook afgesloten is met een rits. Al met al een ideale tas / rugzak om mee te nemen naar school, werk en op reis!
Details tas:
Kleur: Khaki
Materiaal: Veganistisch leer
Afmeting: 36cm x 32cm (bxh)
multifunctionelerugtas | schoudertas| tastrend2025 | rugtas | tassentrend |
San Lorenzo damestas is gemaakt van een hoogwaardig PU (veganistisch) leer.
Een beetje stoere tas met een mooie geweven schouderband / bagstrap. De binnenzijde van deze damestas is voorzien van 3 vakken waarvan 1 afsluitbaar met een rits. Aan de bovenkant zit een rits om de royale inhoud van de tas af te sluiten. Verder zit er nog een klein portemonneetje aan de schouderband vast voor bijvoorbeeld wat muntgeld.
Deze I'm Dutch schoudertas is een fraaie en welkome aanvulling van je tassencollectie!
Details tas:
Kleur: Camel
Materiaal: PU Veganistisch leer
Afmeting: 40cm x 32cm (bxh)
Afmeting lang hengsel: 130cm
Afmeting Portemonneetje 16cm x 9,5 cm (bxh)
Lugano is een ideale damestas die zowel als rugzak of als schoudertas te dragen is. Lugano heeft op de achterzijde een afsluitbaar vak met een rits. De binnenzijde is afgesloten met een grote rits, in dit binnenvak zit nog een klein vakje wat ook afgesloten is met een rits. Al met al een ideale tas / rugzak om mee te nemen naar school, werk en op reis!
Details tas:
Kleur: Zwart
Materiaal: Veganistisch leer
Afmeting: 36cm x 32cm (bxh)
multifunctionelerugtas | schoudertas| tastrend2025 | rugtas | tassentrend |
Seychellen – De Trendy & Ruime Tas voor Elke Gelegenheid
Op zoek naar een tas die er net zo goed uitziet als hij praktisch is? Seychellen is jouw nieuwe favoriet! Met zijn glanzende afwerking en strakke rechthoekige design straalt deze tas moeiteloze elegantie uit, terwijl hij genoeg ruimte biedt voor al je essentials.
Details
Klaar voor een tas die met je meebeweegt? Bestel de Seychellen nu!
Zurich: onze nieuwste topper voor komend seizoen! Helemaal nieuw in de I'm Dutch collectie en een echte musthave voor ieder uitstapje.
Deze stoere rugzak is een echte eyecatcher dankzij de mooie zachte teddy stof in combinatie met Veganistisch leer.
Onder de prachtige flap met siergesp en magneetsluiting bevind zich een verrassend ruim binnenvak waarin genoeg ruimte is om de benodigdheden voor ieder uitstapje veilig op te bergen. Uiteraard bevind zich van binnen ook nog een met rits afsluitbaar vakje voor uw kleine kostbaarheden.
Dit alles is af te sluiten doormiddel van een veganistisch lederen trek-koord, een ritssluiting én uiteraard de hierboven beschreven flap. Zo zijn uw kostbaarheden altijd veilig opgeborgen.
Details:
Kleur: Camel
Materiaal: PU materiaal (Veganistisch leer) en Teddy
Afmeting: 30 cm bij 33cm bij 12,5cm
Afmetingen hengsel: Verstelbaar tot maximaal 130cm
rugtas | rugzak | tassentrends | teddytas | hippetas | teddy | najaar2024 | modetrends
De "Hasselt" is een heel nieuw model in de I'm Dutch collectie!
Deze mooie grote damestas is handig en makkelijk mee te nemen. De binnenzijde van deze fraaie damestas is voorzien van een effen voering en diverse vakken waarvan 1 afsluitbaar met rits. Aan de bovenzijde van de binnenkant bevindt zich een magneetdrukker om alles goed af te sluiten. Daarnaast wordt deze tas geleverd inclusief een klein, met rits afsluitbaar, tasje welke je makkelijk vast kunt klikken aan het daarvoor bestemde ringetje aan de binnenkant van de tas. Zo kun je ook kleine kostbaarheden ten alle tijden veilig opbergen.
De tas is gemaakt van PU
Dit poefmodel damestas is een perfect om om mee te gebruiken als schooltas, reistas, of voor dagelijks gebruik!
Details damestas:
Kleur: Camel
Materiaal: PU
Afmeting: 35cm x 25cm x 12,5cm (bxhxd)
schoudertas | zaktas | veganleather | tassentrends | shopper | multifunctionele tas | modetrends
*nieuwsbrief-l